بجای چشم امید به اروپایی ها به جوانان و ظرفیت های داخلی تکیه شود 

0

بجای چشم امید به اروپایی ها به جوانان و ظرفیت های داخلی تکیه شود

 

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری حوزه، ایران پنجمین کشور ثروتمند دنیا از لحاظ منابع طبیعی است و قدرت نظامی و موشکی ایران در عرصه بین المللی پشت دشمنان به خصوص آمریکا را به لرزه در آورده است و جوان های ما این ظرفیت را دارند که به پیشرفت های بالاتر دست پیدا کنند و نباید این ظرفیت را رها کرد و چشم به اروپایی ها داشت.

حجت الاسلام میثم حاج احمد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) در نشست شوراهای بسیج سایر مدارس علمیه نجف آباد که در مدرسه علمیه زهرائیه این شهرستان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت استفاده از فرصت فضای مجازی، گفت: در فضای مجازی و حقیقی یا کم کاری کرده ایم و یا روش ما در جذب افراد اشتباه است.

وی سخنان رهبر معظم انقلاب درباره بسیج را یادآور شد و گفت: زمانی که معظم له می فرمایند: «بسیج مزرعه بدون حصار است» یعنی همه  می توانند بسیجی شوند و هیچ مانعی از حضور هیچ کس وجود ندارد و ما باید بتوانیم با غیر خودمان به راحتی ارتباط برقرار کنیم و این امر سبب جذب خواهد شد.

 

دشمن برای براندازی انقلاب ما این همه دغدغه و برنامه دارد

حجت الاسلام حاج احمد، با توجه به اینکه دشمن برای براندازی انقلاب ما این همه دغدغه و برنامه دارد، گفت: بسیجیان و طلاب انقلابی باید بسیج را به معنای واقعی به مردم معرفی کنند، زیرا بسیج یک تفکر انقلابی، جهادی در راستای خدمت رسانی به مردم در مسائل فرهنگی، امنیتی، ساخت و ساز و … است.

وی به پیروزی های ایران در هر عرصه ای که از تفکر بسیجی و انقلابی استفاده شده، اشاره کرد و گفت: زمانی که این تفکر در منطقه به وجود آمد، عراق و سوریه نجات پیدا کردند و تا زمانی که این تفکر حاکم باشد جامعه دچار آسیب نخواهد شد.

حجت الاسلام حاج احمد با اشاره به سخن  مقام معظم رهبری  که فرمودند” آمریکا رو به افول است”  گفت: هنری کسینجر دیپلمات آمریکایی و مشاور اسبق امنیت ملی ایالت متحده آمریکا معتقد است: پیام انقلاب ایران این است که می توان در مقابل آمریکا ایستاد و می توان به پیشرفت رسید.

وی در پایان به قدرت ایران در عرصه داخلی و بین المللی اشاره کرد و گفت: ایران پنجمین کشور ثروتمند دنیا از لحاظ منابع طبیعی است و قدرت نظامی و موشکی ایران در عرصه بین المللی پشت دشمنان به خصوص آمریکا را به لرزه در آورده است و جوان های ما این ظرفیت را دارند که به پیشرفت های بالاتر دست پیدا کنند و نباید این ظرفیت را رها کرد و چشم به اروپایی ها داشت.

چشم امید به اروپایی ها
چشم امید به اروپایی ها

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: خبرگزاری حوزه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.