ابوالفضل ابوترابی: نوبخت نمی تواند برای نمایندگان تعیین تکلیف کند

0

ابوالفضل ابوترابی: نوبخت نمی تواند برای نمایندگان تعیین تکلیف کند / امیدواریم استاندار و مدیران کل هم استعفا بدهند

 

به گزارش نجف آبادنا نماینده مردم شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در گفتگو با  صاحب نیوز پیرامون صحبت های صبح امروز رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور که گفته بود نمایندگان صرفاً می توانند نسبت به کم یا زیاد بودن منابع نظر بدهند و نمی توانند استعفا بدهند، بیان کرد: استعفای نمایندگان دست آقای نوبخت نیست که بخواهند برای ما تعیین تکلیف کند.

ابوالفضل ابوترابی درباره استعفای روز گذشته خطاب به مردم گفت: ما نماینده شما مردم شریف استان بودیم و کاری که از دست ما بر می آمد این کار بود و اعلام می کنیم که با این وضع کاری از دست ما بر نمی آید.

وی اعلام کرد: از مردم انتظار داریم در این کار نمایندگان حمایت کنند.

ابوترابی همچنین خاطر نشان کرد: امیدواریم استعفا پذیرفته شود و پس از ما، استاندار و مدیران کل استان هم استعفا بدهند؛ چرا که ما وقتی نمی توانیم آب را تأمین کنیم دیگر چه جوابی داریم که به مردم بدهیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در ادامه تصریح کرد: در تابستانی که گذشت مردم از آب چاه استفاده کردند و دیگر همین منابع هم در اختیار نیست؛ مدیران کل استان چه جوابی برای این وضعیت دارند و چگونه می خواهند پاسخ مردم را بدهند؟

ابوترابی در پایان ابراز داشت: وقتی در مسئولان در تهران به فکر مردم نیستند، ماهم استعفای خود را اعلام کرده و بار دیگر از مردم می خواهیم از ما حمایت کنند.

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح امروز در نشست خبری خود اعلام کرده بود مجلس می تواند بگوید این منابعی که ایجاد کردید کم است یا منابع دیگری بیاورد، و می تواند بگوید این مصارفی که شما تعیین کردید باید کم بشود یا زیاد بشود؛ پس هیچ نماینده مجلسی نمی تواند بگوید چون دولت در یک لایحه ای چیزی را دید یا ندید من استعفا می دهم و یا حرفی می زنم، خود آن ها چند روز آینده می توانند هر چه را که ما ندیدیم با عقل جمعی مجلس ببینند.

نمایندگان استان اصفهان هم روز گذشته در واکنش به اقدام نکردن دولت در جهت رفع مشکلات آب اصفهان، استعفا دادند.

نوبخت نمی تواند برای نمایندگان تعیین تکلیف کند
نوبخت نمی تواند برای نمایندگان تعیین تکلیف کند

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: صاحب نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.