جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد برگزار شد

0

جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد باحضور مقام محترم فرماندار

به گزارش نجف آبادنا در این جلسه آقای راعی معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان نجف آباد با بیان این نکته که شوراهای اسلامی شهر و روستا نماد مردم سالاری دینی و تجلیگاه ارادۀ ملی هستند؛ موفقیت و پیشرفت شهرستان را در گرو تفاهم اثربخش و تعامل پویا میان مردم و وکلای منتخب ایشان در شوراهای اسلامی شهرستان ارزیابی نمودند.

ایشان بر ضرورت تعامل ژرف و مدبرانه میان اعضای محترم شوراها و مخاطبان ایشان تایید نظر نموده و وظیفۀ نهاد شورا را بازتاب خواسته های عمومی به مسئولان و انعکاس فعالیت مجدانه خدمتگزاران مردم به ایشان برشمردند و این امر را هدف بنیادین و راهبردی تشکیل شوراها و راز تداوم نظارت آگاهانه و هوشمندانه قلمداد کردند.

جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد
جلسه شورای اسلامی شهرستان نجف آباد

در ادامه بر اهمیت ارتباط فعال و همفکری مشفقانه اعضاء محترم شورا با مخاطبانشان در سطح جامعه تاکید نموده و خواستار ارائۀ راهکارهای راهبردی و اثربخش با عنایت به پارامترهایی موثر نظیر: آینده نگری جامع، شناسایی و الویت بندی مسائل و معضلات شهرستان در همراهی با نگاه مجدانه به توسعۀ فرهنگ اصیل بومی، گسترش تفاهم و تعامل بی بدیل، صیانت از شئونات اجتماعی و … به مدد استفادۀ از ظرفیت های جاری شهرستان در راستای تنویر افکار منطبق با هنجارها و ارزش های متعالی گردیدند.

در ادامه آقای پزشکی، رئیس محترم شورای اسلامی شهرستان نجف آباد با بیان دغدغه ها و مسائل حوزۀ انتخابی از اعضاء و مدعوین درخواست نمود تا مشکلات مدنظرشان را به صورت مکتوب به آقای صادقی جهت قرائت در جلسه شورای اسلامی استان اعلام نمایند. در ادامه اعضای حاضر در جلسه هریک به صورت مبسوط به تشریح و تحلیل نقطه نظرات و مباحث مدنظرشان پرداخته و در پایان با جمع بندی مطالب توسط رئیس محترم شورای اسلامی شهرستان جلسه با ذکر صلوات پایان پذیرفت.

انتهای پیام / 137

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.