نتایج دور نخست مسابقات والیبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی

0

نتایج دور نخست مسابقات والیبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی

 

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری آنا از همدان، روز نخست مسابقات والیبال دسته ۲ دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی بایادواره شهید مدافع حرم حاج حسین همدانی با انجام هشت بازی به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۱۰ تیم از سراسر کشور در همدان در حال برگزاری است در گروه اول مسابقات تیم‌های یزد، کردستان، علوم و تحقیقات، کهگیلویه و بویراحمد و زنجان  و در گروه دوم تیم‌های خراسان شمالی، نجف‌آباد، همدان، قم و سمنان با یکدیگر مسابقه دادند.

در دور اول مسابقات تیم واحد علوم تحقیقات به مصاف کردستان رفت که نتیجه مسابقه ۲ بر یک به نفع علوم تحقیقات بود و در ست شماری علوم تحقیقات ست‌های اول و سوم را با نتایج ۲۵ بر ۲۴  و ۲۵ بر ۱۹ به نفع خود به پایان رساند، ضمن اینکه تیم کردستان ست دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد.

در مسابقه دوم تیم خراسان شمالی با حساب ۲ بر ۰ مقابل تیم قم به پیروزی رسید. تیم خراسان شمالی موفق شد با نتایج مشابه ۲۵ بر ۲۱ در هر دو ست اول و دوم مسابقه را به نفع خود به پایان برساند.

 

در رقابت سوم تیم یزد در دو ست متوالی با نتیجه ۲ بر ۰ بر کهکیلویه و بویراحمد پیروز شد. یزد در ست اول ۲۵ بر۲۰ و در ست دوم ۲۵ بر ۱۸ مقابل حریف خود پیروز شد.

در بازی چهارم تیم همدان میزبان در دو ست متوالی  بر تیم نجف‌آباد پیروز شد که نتایج در ست اول ۲۵ بر ۲۲ و در ست دوم ۲۵ بر ۲۱ بود.

در بازی پنجم تیم یزد با حساب ۲ بر یک مقابل کردستان پیروز شد. یزد در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ برنده شد و ست اول را با نتیجه ۲۳ بر ۲۵ به کردستان واگذار کرد.

 

در بازی ششم  تیم زنجان با نتیجه ۲ بر یک مقابل علوم و تحقیقات به برتری رسید. زنجان در ست‌های دوم و سوم با نتایج ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۴ پیروز شد و ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به علوم تحقیقات واگذار کرد.

 

شکست نجف‌آباد

در بازی هفتم روز اول تیم خراسان شمالی با نتیجه ۲ بر یک نجف‌آباد را از پیش رو برداشت. خراسان شمالی در ست‌های اول و سوم با نتایج ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ برنده شد و ست دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ واگذار کرد.

در آخرین بازی تیم همدان هم با نتیجه ۲ بر صفر مقابل سمنان شکست خورد. سمنان در این بازی در دو ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۲۰ و ۲۷ بر ۲۵ مقابل همدان پیروز شد.

 

نتایج دور نخست مسابقات والیبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی
نتایج دور نخست مسابقات والیبال پسران دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: آنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.