تعیین تکلیف استعفای نمایندگان استان اصفهان

0

تعیین تکلیف استعفای نمایندگان استان اصفهان

 

به گزارش نجف آبادنا از تسنیم، ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس از جلسه شنبه ۲۴ آذر نمایندگان مستعفی استان اصفهان با استاندار خبر داد و گفت: در این جلسه نمایندگان خواسته‌ها و نقطه نظرات خود را با استاندار اصفهان مطرح کردند.

 

وی افزود: استاندار اصفهان پس از استماع نظر نمایندگان، تماس‌هایی با معاونین رئیس‌جمهور و مسئولان ذیربط داشت و به جمع‌بندی‌هایی هم رسیدند که قرار است تا فردا جواب پیگیری‌های خود را با نمایندگان مستعفی در‌ میان بگذارد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس با بیان اینکه نمایندگان مستعفی استان اصفهان فردا (یکشنبه ۲۵ آذر) در جلسه علنی صحن مجلس حضور نمی‌یابند، اضافه کرد: قرار است نمایندگان استان اصفهان فردا ملاقاتی با آقای طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان، رئیس سیاست‌گذاری ائمه جمعه و همچنین اعضای خبرگان رهبری در این زمینه داشته باشند.

ابوترابی با تأکید بر اینکه استان اصفهان با مشکل آب آشامیدنی مواجه است، اظهار داشت: رئیس جمهور قول داده بود تا آب آشامیدنی ۵ میلیون مردم اصفهان را تأمین کند؛ دولت برای احیای دریاچه ارومیه ستاد احیا تشکیل داده ما هم خواستار این هستیم که برای احیای زاینده رود که چند استان از آن بهره‌مند می‌شوند، ستاد احیا تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، روز چهارشنبه (۱۴ آذر) نمایندگان استان اصفهان به دلیل حذف ردیف‌های بودجه آبرسانی این استان از لایحه بودجه سال آینده، نامه استعفای خود را تقدیم ‌هیئت‌رئیسه مجلس کردند.

تعیین تکلیف استعفای نمایندگان استان اصفهان
تعیین تکلیف استعفای نمایندگان استان اصفهان

انتهای‌پیام/ ۱۳۷

منبع: تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.