به کما رفتن مادر سه شهید در نجف آباد

1

به کما رفتن مادر سه شهید در نجف آباد

به گزارش نجف آبادنا از نجف آبادنیوز، علی ناصحی اولین شهید این خانواده، خرداد ۶۲ در دیواندره با سی و یک سال سن در درگیری با ضد انقلاب به شهادت رسید و برادر بیست ساله اش حسینعلی نیز چهار ماه بعد طی عملیات والفجر۴ شهید شد. سومین شهید خانواده هم عباس بود که در بیست و نه سالگی در اردیبهشت ۶۳ در دیواندره طی درگیری با ضد انقلاب شهید شد.

 

حججی که با نود و یک سال سن جزء سه فرزند باقیمانده از حاج شیخ احمد حججی از روحانیون سرشناس نجف آباد محسوب می شود، دو نوه اش به نام احمد ناصحی و مهدی قوریان به همراه داماد پسرش شهید علی شریفی را هم در دفاع از نظام اسلامی تقدیم انقلاب کرده است.

 

این مادر شهید که همسرش محمود ناصحی را سال ۸۵ از دست داده، با وجود تقدیم سه شهید، هیچ انتظار و چشم داشتی از ارگان های متولی نداشته و در اوج سادگی و قناعت گذران زندگی کرده که منزل کوچک و قدیمی اش بهترین گواه بر این مدعا است.

 

مرحوم شیخ رضا حججی که چندی پیش بعد از سال ها مدیریت مجموعه فرهنگی و کتابخانه حاج شیخ احمد حججی و فعالیت گسترده در امور خیر درگذشت نیز یکی از برادران این مادر شهید محسوب می شود.

 

از این خانواده که با پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی نسبت عموزادگی دارند، یک پسر و پنج دختر دیگر نیز به یادگار مانده است.

 

 

به کما رفتن مادر سه شهید در نجف آباد
به کما رفتن مادر سه شهید در نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: نجف آباد نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. مرتضی حججی می گوید

    با سلام
    متاسفانه ایشان امروز در بیمارستان صدوقی اصفهان به لقا ا… پیوستند