شهرداری خوش قول شهروند خوش حساب + اسامی برندگان

0

شهرداری خوش قول شهروند خوش حساب + اسامی برندگان

 

به گزارش نجف آبادنا از پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، پنجشنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۷سالن شهروند واقع در فرهنگسرای خارون شاهد حضور باشکوه شهروندان بود و فضاها و راهروهای این سالن ۹۰۰ نفره مملو از شهروندانی بود که برای دیدن این برنامه اشتیاق خاصی داشتند.

مهندس مسعود منتظری نجف آبادی در سخنان کوتاهی گفت: امشب شاهد عملی شدن قول مجموعه مدیریت شهری در مورد شهروندان خوش حساب در قالب اولین مرحله قرعه کشی جوایز هستیم و بنده در همین فرصت از تمامی عزیزانی که با پرداخت به موقع عوارض، خادمان خود را در عمران و آبادانی بیشتر شهر کمک می کنند کمال تشکر را دارم.

منتظری با اشاره به فرصت کوتاه سخنرانی و لزوم استفاده شهروندان از فضای شاد فراهم شدن در این شب اظهار داشت: همان طور که مستحضر هستید، تمامی مبالغ پرداخت شده در قالب عوارض نوسازی در سرفصل های عمرانی هزینه شده و به هیچ وجه امکان اختصاص آن ها به امورات جاری وجود ندارد.

شهردار نجف آباد اذعان داشت: بخش زیادی از همکاران بنده در بدنه شهرداری برای تدارک این شب شاد، ماه ها برنامه ریزی و تلاش کرده اند و امیدوارم ماحصل آن رضایتمندی تمامی شما بزرگواران باشد.

منتظری در بخش پایانی سخنان خود هم درگذشت «دادخواه» یکی از نیروهای خدمات شهری شهرداری به دلیل تصادف در زمان انجام خدمت را به خانواده آن مرحوم و بدنه شهرداری تسلیت گفت.

بعد از سخنان شهردار نمایندگانی از شورای اسلامی شهر، دادستانی، فرمانداری و  شهرداری بعنوان ناظر بر اولین دوره  چهارمین جشنواره شهروندان خوش حساب عوارض نوسازی و عمران شهری سال ۱۳۹۷ نظارت کردند و ۱۴ برنده خوش شانس این قرعه کشی مشخص گردیدند و برنامه با کنسرت بابک جهانبخش به پایان رسید.

شایان ذکر است در اوایل سال ۱۳۹۸ قرعه کشی دومین دوره چهارمین جشنواره شهروندان خوش حساب عوارض نوسازی و عمران شهری که  چهار کمک هزینه ایرانگردی، چهار کمک هزینه خرید لوازم خانگی، چهاردستگاه دوچرخه و سه دستگاه خودروپراید را شامل می شود  صورت می پذیرد.

 

نتایج قرعه کشی اولین دوره  چهارمین جشنواره شهروندان خوش حساب عوارض نوسازی و عمران شهری سال ۱۳۹۷

کمک هزینه ایرانگردی : لطفعلی چاوشی، محمد منجزی، سیف اله قناتی، سریال ۱۷۶۱۰

کمک هزینه خرید لوازم خانگی: مجتبی اسمعیل زاده ،نازلو اسدی، علی اصغر اسدی، مرتضی توبئیها

دوچرخه :قاسمعلی ایمانیان، صادق طاهری، فاطمه خاکی، اقدس چاوشی

پراید: رضاقلی غلامی،  محمدرضا دهقادنی (دهقانی)

انتهای پیام / ۱۳۷

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.