همایش فصلی هیئات امنای هیئت های مذهبی و مداحان نجف آباد برگزار شد

0

همایش فصلی هیئات امنای هیئت های مذهبی و مداحان نجف آباد برگزار شد

 

به گزارش نجف آبادنا مراسم همایش فصلی هیات امنای هیات های مذهبی نجف آباد با  حضور و سخرانی امام جمعه شهرستان نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین حسناتی، و رئیس اداره تبلیغات اسلامی نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین یزدانبخش قاسمی و حجت الاسلام  و المسلمین فلسفی برگزار شد.

این همایش با همت هیئات مذهبی شهر کهریزسنگ و شورای هیئات مذهبی شهرستان و اداره تبلیغات اسلامی در مسجد جامع کهریزسنگ برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین یزدانبخش قاسمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف اباد با اشاره به نقش هیئت ها در دوران جنگ تحمیلی گفت: نقش هیئات مذهبی در شکل گیری انقلاب اشاره کرد و افزود انقلاب اسلامی ایران در بستر هیئات مذهبی و مساجد متولد شد و نیز در دوران دفاع مقدس هیئت های مذهبی نسبت به حضور در جبهه ها و پشتیبانی و تدارکات نقش بی بدیلی ایفا نمودند و شاهد این مطلب شهدایی است که از میان همین هیات برخاسته اند.

 

وی در ادامه افزود در جریان فتنه سال ۸۸ این هیئات مذهبی بودند که در حالیکه بسیاری از خواص سکوت اختیار کرده بود به مدد انقلاب آمدند و به صورت خود جوش بساط فتنه گران را در روز نه دی در هم پیچیدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نجف آباد در ادامه گفت: هیئت های مذهبی علاوه بر انجام برنامه های مذهبی رسالتهای دیگری هم دراند و باید در عرصه های مختلف به خوبی نقش خود را ایفا نمایند.

حجت الاسلام قاسمی ترویج سبک زندگی اسلامی، مبارزه و مقابله با آسیبهای اجتماعی را از مهمترین بستر های کار فرهنگی هیئت ها دانست.

 

 

همایش فصلی هیئات امنای هیئت های مذهبی و مداحان نجف آباد
همایش فصلی هیئات امنای هیئت های مذهبی و مداحان نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.