امام جمعه نجف‌آباد: رژیم صهیونیستی دیگر یک روز هم مقابل اسلام دوام نمی‌آورد

0

امام جمعه نجف‌آباد: رژیم صهیونیستی دیگر یک روز هم مقابل اسلام دوام نمی‌آورد

 

به گزارش نجف آبادنا ازفارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد اظهار کرد: دی­ ماه حوادث تلخ و شیرینی در تاریخ کشور ما دارد و تاریخ ۱۰۰ سال گذشته خودمان را بخوانیم تا بدانیم چه بر سر کشورمان آمده است.

امام جمعه نجف‌آباد افزود: سال ۱۲۹۹ انگلیسی‌ها رضاخان را به‌ قصد تسلط به این خاک زرخیز آوردند و قلدران به دنبال غارت ایران بودند و رضاخان با حیله‌گری وارد کشور شد و آرام‌آرام جلو حق ایستاد چون مأمور به این کارشده بود.

وی گفت: اوج خیانت رضاخان در سال ۱۳۱۴ با منع حجاب آغاز شد وی برای این کار حتی شهرداری‌ها و رفتگران را هم بکار گرفت تا حجاب را از سر زنان بردارند؛ خودش هم وارد قم شد و حریم حرم حضرت معصومه(س) را شکست که در همین زمان مردم شهر هم با مبارزه منفی جلو عقیده رضاخان مقاومت کردند و بانوان برای حفظ حریم و عفاف خود از خانه­ ها خارج نشدند و بسیاری هم‌ منزل خود را در باغات ساختند و شهر را ترک کردند.

حجت الاسلام حسناتی افزود: رضاخان با دین و حضرت سیدالشهدا هم درگیر شد و مراسم عزای امام حسین(ع) را برهم می‌زد که به لطف خدا و ایمان راسخ مردم در کار خود موفق نشد و سفره‌­اش برچیده شد؛ به‌مرورزمان دشمن روشش را تغییر داد و از راه فکر و اندیشه وارد شد که نمونه­‌اش همین فضای مجازی است که می‌تواند استفاده‌های خوبی داشته باشد اما دشمن از طریق همین فضا به فرهنگ‌ها نفوذ کرده و جدیداً هم که بحث اعتیاد به خصوص در خانم‌ها را رواج می‌دهند و امروز مباحث فرهنگی باید جدی گرفت.

خطیب نماز جمعه نجف‌آباد در ادامه تصریح کرد: مردم در دوران انقلاب ایستادند و اوج ایستادگی امت ۱۵ خرداد سال ۴۲ و بعد از آن هم در ۱۹ دی ۵۶ بود؛ مردم قم هم وقتی دیدند به مراجع و حوزه اهانت شد حرکت کردند و رژیم طاغوت نتوانست در مقابل این حرکت طاقت بیاورد و مردم را به گلوله بست که ملت شهید دادند اما از حرکت بازنماندند تا رسید به ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی.

وی گفت: خداوند ۴۰ سال به ما لطف کرده و در این دوران با مشکلات فراوانی روبرو شدیم؛ یک روز جنگ تحمیلی و یک روز مسائل اقتصادی و فتنه اما مردم بیدار، همیشه در صحنه بودند.

امام جمعه نجف آباد عنوان کرد: در زمان خودمان لحظه‌ به‌ لحظه شکست دشمن را می­‌بینیم و آمریکا از یک‌ طرف خوار و ذلیل می­‌شود و منطقه را ترک می­‌کند، رژیم صهیونیستی هم از طرفی دیگر و اگر زمانی ۳۳ روز در مقابل اسلام مقاومت می‌کرد حالا یک روز هم نمی­‌تواند دوام بیاورد.

حسناتی بیان کرد: مسؤولان بدانند که مسؤولیتشان خیلی زیاد است و در این عصر که مردم تحت‌فشار هستند باید به آن‌ها خدمت کنند؛ بحمدالله میز خدمتی که در نماز جمعه ایجادشده فرصت خوبی برای پاسخ‌گویی به مشکلات و پرسش­‌های مردم است و میز خدمت باعث اتحاد مردم و دولت است.

وی در پایان تصریح کرد: امروزه شاهد فرار مالیاتی کسانی هستیم که توان پرداخت مالیات را دارند و مردم و کسبه حواسشان باشد، کاسبی که درآمد چندانی ندارد و نمی‌تواند مالیات بدهد باید حمایت شود؛ از خود بازار و بازاریان کمک بگیرید تا خدایی ناکرده به‌ناحق از کسی مالیات دریافت نشود.

حسناتی با تاکید بر خدمت با احترام و کریمانه به مردم ادامه داد: در خصوص اخذ مالیات متاسفانه شاهدیم که بیشتر فرارها از طرف اشخاص قدرتمند صورت گرفته و شهروندان عادی در پاره‌ای موارد مجبور به پرداخت مالیات‌های هستند که چندان عادلانه تنظیم نشده است.

وی با اعلام ادامه روند برگزاری میزخدمت در محل برگزاری نماز جمعه گفت: بهتر است مسئولان مالیاتی از نظر و کمک معتمدین محلی برای تعیین مالیات تعیین شده برای افراد مختلف کمک بگیرند تا حقی از شهروندان در این میان ضایع نشود.

در مراسم امروز نماز جمعه نجف‌آباد مسئولان اداره امور مالیاتی شهرستان ضمن ارائه دستاوردهای این مجموعه در سال‌های پس از انقلاب، سوالات شهروندان را در پایان نماز جوابگو بودند. این برنامه که تا پایان بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، در هفته آینده با حضور مدیران ثبت اسناد و املاک شهرستان برگزار خواهد شد.

امام جمعه نجف‌آباد رژیم صهیونیستی دیگر یک روز هم مقابل اسلام دوام نمی‌آورد
امام جمعه نجف‌آباد رژیم صهیونیستی دیگر یک روز هم مقابل اسلام دوام نمی‌آورد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.