قاتل فراری بعد از ۴۰ سال در نجف‌آباد دستگیر شد

0

قاتل فراری بعد از ۴۰ سال در نجف‌آباد دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهانبه نقل ازپایگاه خبری پلیس، محمدرضا خدادوست دستگیری قاتل فراری پس از ۴۰ سال در نجف‌آباد اظهار داشت: در سال ۱۳۵۷ در یکی از روستاهای استان خراسان گزارش یک نزاع دسته‌جمعی منجر به قتل ۲ نفر به پلیس اعلام و در بررسی‌های صورت گرفته  مشخص می‌شود که قاتل متواری شده است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه متهم مدام در حال تغییر محل سکونت خود بود، دستگیری به کندی پیش می‌رفت اما در این مدت مأموران هیچ‌گاه دست از تلاش برنداشته و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را به طور جدی پیگیری می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد ادامه داد: در آخرین تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل که همواره محل سکونت خود را از استانی به استان دیگر تغییر می‌داد، اخیراً به استان اصفهان آمده و در شهرستان نجف‌آباد سکونت یافته است.

 

وی بیان کرد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات پیچیده علمی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف‌آباد، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به فرار ۴۰ ساله او پایان دادند.

خدادوست با بیان به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد، گفت: مردم مطمئن باشند که هیچ پرونده‌ای تا زمانی که متهمان اصلی آن‌ها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال‌ها هم طول بکشد مأموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.

قاتل فراری بعد از 40 سال در نجف‌آباد دستگیر شد
قاتل فراری بعد از ۴۰ سال در نجف‌آباد دستگیر شد

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: تسنیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.