دیدار جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد

دیدار صمیمانه اعضای جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد حجت الاسلام و المسلمین حسناتی برگزار شد.

0

دیدار جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار امروز ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ همزمان با شروع اعیاد شعبانیه جمعی از اعضای جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی شهرستان نجف آباد (شورای هماهنگی نیروهای انقلاب شهرستان نجف آباد) برای ارائه گزارش کار ۲ ساله و استفاده از رهنمودهای نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد در دفتر امام جمعه نجف آباد به حضور ایشان رسیدند.

در این دیدار صمیمانه گزارش هیئت مدیره در مورد کار گروه های جهادی شهید حسین پارسا و شهید حاج جعفر یزدانی و نحوه تنظیم مرامنامه و اساسنامه جبهه مردمی گام دوم و تشکیل کارگروه های آموزشی، فرهنگی، جهادی و جذب جوانان پرشور و انقلابی و انجام اردوهای آموزشی ۲۴ ساعته و ۴۸ ساعته ارائه شد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلیمن حسناتی ضمن تشکر از اعضای جبهه مردمی گام دوم و سفارش جدی به جذب جوانان و انجام کارهای فرهنگی قرآنی از این مجموعه خواستند همه توانشان را صرف اطاعت از اوامر ولی‌فقیه نموده و حتی انجام کارهای سیاسی را به بهترین وجه در راستای منویات حضرت آقا انجام دهند.

ایشان به وحدت بین همه نیروهای انقلابی تأکید داشتند و اعلام آمادگی و همکاری در همه امور جهادی و فرهنگی با این مجموعه نمودند.

جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی

انتهای پیام/ ۱۳۷

کد خبر : 33764 ساعت خبر : ۳:۵۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=33764

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.