عملکرد شهرداری منطقه چهار نجف آباد در هفته های اخیر

0

عملکرد شهرداری منطقه چهار نجف آباد / انتهای تیرماه

به گزارش نجف آبادنا قربانعلی مومنی شهردار منطقه چهار نجف آباد از اقدامات عمرانی شهرداری منطقه چهار در هفته های اخیر خبر داد.

کاشت ۳۵۰۰گل در منطقه چهار

قربانعلی مومنی از آماده سازی خاک بلوار ورودی منطقه حدفاصل سه راهی اصلی تا میدان توحید به عنوان دیگر اقدام انجام شده یاد کرد و بیان داشت: علف زنی و جمع آوری علف های هرز بلوارهای منتظری، انقلاب، مطهری، پلیس راه و پرستار در کنار بخش هایی از پارک فیروزه به همراه حذف و انتقال تعدادی از درختان خشک شده در بلوار طالقانی از دیگر اقدامات قابل ذکر محسوب می شوند.

مومنی همچنین به اجرای برنامه منظم و زمانبندی شده نظافت و رفت و روب معابر اصلی نقاط مختلف منطقه اشاره داشت و گفت: لایروبی خیابان ها در نقاطی مانند دوم تا پنجم غربی، دوازدهم تا بیست وچهارم، چهارم تا هفتم در کنار بلوار چناران از دیگر اقدامات صورت گرفته در این مدت هستند.

عملکرد شهرداری منطقه چهار نجف آباد
عملکرد شهرداری منطقه چهار نجف آباد

اجرای ۲ دوربرگردان

وی بخش دیگری از سخنان خود را به اجرای برخی اصلاحات هندسی در نقاط پرتردد منطقه اختصاص داد و افزود: در بلوارهای امام رضا، انقلاب و میدان شورا انجام این اقدامات در دستور کار شهرداری قرار گرفته که در خصوص برخی کار به مرحله آ‌سفالت رسیده و در بعضی نیز عملیات عمرانی شامل تخریب رفیوژ و اجرای جدول و علائم ترافیکی همچنان ادامه دارد.

 شهردار منطقه چهار نجف آباد به اجرای سپتیک در پارک فیروزه نیز اشاره داشت و اظهار کرد: در این طرح علاوه بر ظرفیت قابل توجه مخزن اصلی و چاه های جذبی آن، یک چاهک لجن گیر نیز به منظور جلوگیری از ورود گل و لای روان آب های سطحی در نظر گرفته شده و با ادامه روند فعلی به زودی شاهد تکمیل این طرح خواهیم بود.

قربانعلی مومنی در ادامه گفت: اجرای قطعه بتنی یو شکل در مسجد امیر المومنین و بلوار چناران، لکه گیری آسفالت در بلوار شاهد، اصلاح و ترمیم جداول بهار ششم در خیابان آزادی، ادامه عملیات عمرانی در بلوار امام رضا شامل تسطیح و غلطک زنی، آسفالت دوربرگردان میدان شورا، اصلاح جوی و جدول در بوستان ۲۳ بلوار انقلاب و پارک بوستان بهشت، تسطیح و ریگلاژ در گلستان های ۲۳ تا ۴۲ و اصلاح کانیو در بهار۲۱ خیابان آزادی از دیگر اقدامات عمرانی شهرداری منطقه چهار در هفته های اخیر هستند.

انجام ۱۵۰متر لوله گذاری

مدیر منطقه چهار شهرداری نجف آباد از سرکشی منظم به زیرساخت های مربوط به آبیاری تحت فشار فضای سبز منطقه و تعویض قطعات مورد نیاز خبر داد و گفت: همزمان با اجرای مراحل مختلف بلوار امام رضا و به منظور جلوگیری از تخریب مجدد آسفالت آن، به کمک بیل مکانیکی عملیات حفاری و لوله گذاری انتقال آب در این مسیر به همراه خیابان خیام با مجموع طول یکصد و پنجاه متر انجام گرفته است.

مومنی از نصب پمپ جدید و تعویض لوله های چاه ظفر در کنار رفع عیب از چاه صالح آباد خبر داد و گفت: علف زنی بلوار پلیس راه، حذف گل های قدیمی در بلوار چناران و پارک شهید نورمحمدی، تکمیل ظرفیت استخر ذخیره آب گلستان شهداء، حذف پاجوش درختان در نقاط مختلف منطقه به همراه جمع آوری و دفن بهداشتی چندین لاشه سگ ولگرد از دیگر کارهای صورت گرفته در بازه زمانی هفته های اخیر هستند.

شهردار منطقه چهار افزود: اجرای لوله کشی قطره ای در بلوار منتظری، چمن زنی در پارک های فیروزه، سه قلو و کتاب، نصب دو پایه روشنایی در گلستان شهدا و انجام تبلیغات محیطی در سطح منطقه در مناسبت های مختلف از دیگر کارهای انجام گرفته هستند.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.