جلسه مدیریت بحران در شهرداری نجف آباد برگزار شد

0

جلسه مدیریت بحران در شهرداری نجف آباد برگزار شد

به گزارش نجف آبادنا از پایگاه خبری ربیع، دوشنبه ۲۴ دیماه ۱۳۹۷، مهندس مسعود منتظری نجف آبادی شهردار نجف آباد میزبان جلسه مدیریت بحران در دفتر خود بود. در این جلسه معاونین، مدیران مناطق، مدیران عامل سازمانهای آتش نشانی و خدمات ایمنی و عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و تعدادی از مدیران ستادی شهرداری حضور داشتند.

ستاد مدیریت بحران شهرداری تاکنون دوبار با حضور معاونین، روسای سازمان‌های مرتبط و مدیران ستادی و اجرایی شهرداری تشکیل جلسه داده است.

 

شهردار در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از بارشهای اخیر عنوان داشت هدف اصلی این نشست‌ها ایجاد ساختار سازمانی و شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات نیروی انسانی و ماشین آلات و امکانات و همچنین شناسایی نقاط حادثه خیز سطح شهر نجف آباد و مشکلات سال‌های گذشته بوده است.

بازدیدهای مکرر از نقاط حادثه خیز

منتظری بیان داشت: طی بازدیدهای مکرر از نقاط حادثه خیز تصمیمات مهمی اتخاذ شد و عملیات لایروبی کانال‌ها و جداول سطح شهر صورت گرفته است و با تأکید بیان داشت بایستی مجموعه مدیریت شهری در حفر و تکمیل کانال و چاه‌های جذبی با سرعت عمل بیشتری اقدام نمایند و لایروبی کانالهای دفع آبهای سطحی تداوم یابد.

 

در این جلسه مقرر شد اقدامات و فعالیتهای عمرانی مناطق با هماهنگی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری هماهنگ و صورت پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری نجف آباد بیش از هر زمان دیگری در فصول بارندگی آمادگی کامل خواهد داشت و مدیران در تمامی ساعات در دسترس هستند، بیان کرد: بسیاری از اقداماتی که طی سالیان گذشته قبل از فصول بارندگی صورت نمی‌گرفت، امسال با حمایت و جدیت مجموعه ستاد مدیریت بحران شهرداری در دستور کار قرار گرفته و ستاد مدیریت بحران شهردای با آمادگی کامل در مواقع لزوم وارد عمل خواهد شد.

شهردار ابراز داشت: با تمهیدات و تصمیمات صورت گرفته امیدواریم امسال مشکلات مردم در فصول بارندگی به حداقل برسد و انشالله شاهد سالی پربارش باشیم.

جلسه مدیریت بحران در شهرداری نجف آباد برگزار شد
جلسه مدیریت بحران در شهرداری نجف آباد برگزار شد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: ربیع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.