امام‌‌ جمعه نجف آباد : مسئولان باید خالص و امانت­دار باشند و دل به دشمن نبندند

0

امام‌‌ جمعه نجف آباد : مسئولان باید خالص و امانت­دار باشند و دل به دشمن نبندند

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: این بانوی گرامی محور حق و رضایت خدا بود؛ خداوند رضایت خود را در رضایت حضرت صدیقه طاهره(س) قرار داده است.

امام جمعه نجف‌آباد افزود: در آن زمان و قبل از اسلام که زن هیچ جایگاهی نداشت، خداوند حضرت زهرا (س) را محور عظمت و بزرگی قرار می‌دهد.

وی مطرح کرد: حضرت فاطمه(س) در مقام مادری و همسری و مسؤولیت‌های اجتماعی سرآمد است و اگر امروزه دین به شکل صحیح به ما رسیده به برکت جهاد فاطمه زهراست؛ اگر خطبه‌ها، قیام­‌ها و سکوت ایشان نبود، دین به شکل صحیح  به ما نمی‌رسید.

 

اگر حضرت فاطمه نبود اصول دین از بین می‌رفت

حسناتی عنوان کرد: ایشان نگذاشتند قرآن و مسیر امامت تغییر کند و اگر حضرت فاطمه نبود اصول دین از بین می‌رفت؛ مأموریم که حضرت زهرا (س) را فراموش نکنیم و نگاه کنید همه‌کسانی که ایشان را شناختند، چقدر عزیز شده‌اند و خوشا به حال آن‌هایی که از این کوثر، کوثری شوند.

امام جمعه نجف‌آباد گفت: شنیدیم که چند روز پیش بانوی خبرنگار مسلمانی به دست آمریکایی­‌ها بازداشت‌ شده است؛ مگر نمی­‌گویند آزادی بیان و قلم است پس چرا با قلم جواب نمی‌دهند و دشمن از یک بانویی که مسلمان شده و حضرت زهرا (س) را شناخته و نام خود را مرضیه هاشمی نهاده هم می­‌ترسد؛ بانویی که باشهامت می­‌ایستد و مظلومیت مسلمانان و سیاه­‌پوستان را به تصویر می­‌کشد.

۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

وی در ادامه ابراز کرد: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم و به خودمان می‌بالیم که در این مدت امید به آینده پیدا کردیم؛ دشمنان ۴۰ سال فتنه و توطئه به وجود آوردند تا مسیر انقلاب را تغییر دهند و چه‌کارهایی که در منطقه نکردند.

حجت الاسلام حسناتی گفت: آمریکا با ذلت منطقه را ترک کرده و صدای رژیم غاصب صهیونیست و آل سعود درآمده که چرا ما را تنها گذاشتید و نمی‌توانیم دوام بیاوریم و دشمنان علیه ما جو رسانه­‌ای ایجاد می‌کنند تا بتوانند توطئه­‌های بیشتری انجام دهند.

امام جمعه نجف‌آباد تصریح کرد: مردم وظیفه‌شان را انجام دادند و مسؤولان را انتخاب کردند، مسئولان هم باید خالص و امانت­دار باشند و دل به دشمن نبندند و در همه حال به یاد خدا باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: در این ۴۰ سال کارهای کلیدی بسیاری انجام‌شده است و این یعنی عنایت خدا به کشور اسلامی ایران؛ خداوند به ما دارایی‌هایی داده که به آینده امیدوار باشیم و قطعاً با یاد خدا مشکلات پیش‌رو را فتح خواهیم کرد.

امام‌‌ جمعه نجف آباد
امام‌‌ جمعه نجف آباد

انتهای پیام/ ۱۳۷

منبع: فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.