ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت

در خبرهای سیاسی هر روز می بینیم که بر حضور سران قوا (آیت الله رئیسی، دکتر قالیباف) در انتخابات ریاست جمهوری اصرار دارند.

0

ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت (شهید مظلوم دکتر بهشتی) / یادداشت رزمنده دیروز و بسیجی امروز
به گزارش نجف آباد نگار و به قلم رزمنده دیروز و بسیجی امروز، در خبرهای سیاسی هر روز می بینیم که بر حضور سران قوا (آیت الله رئیسی، دکتر قالیباف) در انتخابات ریاست جمهوری اصرار دارند.
جدیداً هم آقای متکی از شورای ائتلاف بر این مسئله پافشاری نموده است.
اینکه آقای رئیسی یک توان فوق العاده داراست و سخت بر حقوق مردم اصرار دارد و می‌تواند موثر باشد شکی نیست یا اینکه آقای قالیباف مدیر میدانی و فعالی است جدای از نوع تفکر (تکنو کراتی) ایشان می تواند به صورت فعال و موثر وارد میدان شود هم شکی نیست.« ولی چند سوال»
۱- آیا خدمت کردن به مردم فقط در صندلی ریاست جمهوری است؟
۲- آیا سران قوا (مجلس و قوه قضاییه) در همین مسئولیت‌های مهم نمی توانند موثر باشند؟
۳- آیا جایگاه مجلس یا قوه قضاییه کمتر از ریاست جمهوری است ؟
چرا خوبان و بزرگان ما خصوصاً آنهایی که دل در گرو انقلاب اسلامی و این ام القرای اسلام دارند نمی‌خواهند باور کنند که انقلاب اسلامی در چله دوم خود نیاز به پوست اندازی جدی دارد.
آیا نحوه عمل رهبری در نصب ریاست سازمان تبلیغات اسلامی، ریاست ستاد مشترک نیروهای مسلح، ریاست ائمه جمعه، و… را نگاه نمی کنند.

آیا بیانیه گام دوم و رهنمودهای ایشان را خوب مطالعه کرده‌اند؟ آیا آقایان نمی خواهند به نسل بعدی اجازه ظهور و بروز دهند؟!

الان آقای رئیسی در این سمتی که دارد الحق و انصافاً امید را در دل مردم زنده کرده است و توانسته است که قوه قضاییه را به سمت اصلاح حرکت دهد. ایشان سند تحول قوه را خودشان ارائه کرده اند و مرد اجرائی آن هم خودشان هستند. که اگر این قوه جایگاه خودش را پیدا کند و از فساد امروزی رها شود و در آن قضات صالح و نیروهای فعال و انقلابی به کار گرفته شوند و از نیروهای بی خاصیت و فاسد هم پاکسازی شود مطمئن باشیم کار کشور به سامان خواهد شد.

و موضوع اصلی آن که، این قوه و اصلاح آن می تواند بقیه قوا را در خط حساب قرار دهد و دیگر مدیری، وزیری،و … نه خطا کند. نه ترک فعل کند، نه در زمین دشمن بازی کند و بداند که پیگیری می شود و باید پاسخگو باشد، دیگر حب ریاست چشمانشان را کور نخواهد کرد و ….
پس چرا باید این عالم وارسته و خوب که در حال خدمت اساسی و درستی است را به کار دیگری وا داریم و راه آغاز شده را نیمه تمام بگذاریم.
در مورد ریاست مجلس آیا اگر آقای قالیباف در همین مسند زمینه ساز تصویب قوانین درست باشد و اصلاح قوانین غیر ضرور و مضر در دستور داشته باشد و بازرسی و نظارت واقعی را پایه گذاری نماید کم خدمتی است.
امروز مجلس در حال نشان دادن جایگاه اصلی خودش یعنی رسیدن به رأس امور است، پس چرا باید ایشان به کار دیگر مشغول شود.
آقایان رئیسی و قالیباف از جبهه انقلاب اند و سرمایه هستند بگذاریم این سرمایه ها در این جایگاه ها بمانند و تلاش کنیم یک فرد خادم دیگر بر مسند ریاست جمهوری بنشیند و این حلقه را کامل کند.
انقلاب و این روزهای انقلاب و دلهای مردم عزیز منتظر یک پدیده جدید هستند

یک نیروی تشکیلاتی فهیم و کاردرست که سابقه ی اندیشه ای و مدیریت خوبی هم داشته باشد.
به ولایت فقیه اعتقاد قلبی داشته باشد.
انقلاب اسلامی و مردم و امام آن را باور داشته باشد.
از غرور کاذب و دیکتاتوری به دور باشد و اطرافیانش نیروهای صالح و خداترس باشند، و دارای بینش قوی در دشمن شناسی و نترس در مبارزه با آنان باشد.
انشا الله این پدیده را خاموش نکنیم.
رزمنده دیروز و بسیجی امروز
انتهای پیام/۱۳۷
پایگاه خبری نجف آباد نگار هیچگونه مسئولیتی نسبت به صحت یا عدم صحت مطالب بالا نداشته و فقط نقش اطلاع رسانی دارد.
لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب از قسمت ارسال یک پاسخ برای ما ازسال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.