برای تعیین یک رئیس جمهور انقلابی برای چله دوم انقلاب اسلامی باید جنگید

نیروهای انقلابی و مردم دردمند بدانند که مسئولین غرب گرا و لیبرال مسلک از کرسی ریاست به آسانی کناره‌گیری نخواهند کرد.

0

برای تعیین یک رئیس جمهور انقلابی برای چله دوم انقلاب اسلامی باید جنگید / یادداشت رزمنده دیروز و بسیجی امروز

به گزارش نجف آباد نگار و به قلم رزمنده دیروز و بسیجی امروز، نیروهای انقلابی و مردم دردمند بدانند که مسئولین غرب گرا و لیبرال مسلک از کرسی ریاست به آسانی کناره‌گیری نخواهند کرد.
و برای بقا در مسئولیت همه چیز را حتی منافع ملی و دینی خدا را قربانی خواهند کرد.
مردم باید فتنه سنگین ۸۸ را هرگز فراموش نکنند که سیاسیون لیبرال و وابسته و قدرت طلب اعتبار و قدرت مردم و نظام و اسلام را شکستند و دشمن را گستاخ نمودند.
این‌ها در ۹۲ با فریب کاری و سیاه نمایی از اقدامات فرزندان انقلابی و نفوذ در دولت دهم و به انحراف بردن دولت دهم توانستند بر کرسی‌های قدرت تکیه بزنند و وضع امروز دقیقاً نتیجه عملکرد آنهاست.
باید از قدرت یابی دوباره اینها با فریب کاری مجدد ترسید و برای اینکه کرسی مسئولیت از دست آنها خارج شود نیاز است برای سپردن ریاست قوه مجریه به یک نیروی قوی و دانا، اهل ایمان و باور قلبی به امام و شهدا و انقلاب اسلامی و اصل ولایت فقیه و مصداق شخص ولی فقیه جنگید و بدانیم این عمل جهاد فی سبیل الله است.
رهبری عزیز و امام انقلاب اسلامی مشارکت بالایی را برای تثبیت نظام اسلامی طلب می‌کند و مطمئنا انتخاب یک نیروی صالح و مومن و انقلابی می تواند مشکلات پدید آمده و سوء مدیریت ها را اصلاح و مردم را به انقلاب اسلامی و نظام دینی امیدوار سازد.
پس حضور حداکثری فوق‌العاده مهم است که دشمنان ما را ناامید کرده و انتخاب فرد صالح و مومن، مردم را قوی خواهد کرد.
حضور در انتخابات و افزون نمودن شور آن حکایت قدرت جبهه اسلام است و هر برگ رأی مصداق شلیک تیری به قلب دشمنان خارجی و ایادی داخلی انها خواهد بود.
رزمنده دیروز و بسیجی امروز
انتهای پیام/۱۳۷
پایگاه خبری نجف آباد نگار هیچگونه مسئولیتی نسبت به صحت یا عدم صحت مطالب بالا نداشته و فقط نقش اطلاع رسانی دارد.
لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب از قسمت ارسال یک پاسخ برای ما ازسال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.