اتحاد نیروهای انقلابی نجف آباد با گام دوم

به قلم رزمنده دیروز و بسیجی امروز، نیروهای انقلابی و جوان در جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی متحد می شوند.

0

اتحاد نیروهای انقلابی نجف آباد با گام دوم

به گزارش نجف آباد نگار نیروهای انقلابی و جوان در جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی متحد می شوند.
بیشتر از سه سال پیش جمعی از نیروهای مومن و ارزشی شهر سربلند نجف آباد حسب ضرورت و برای ادامه طرح ولایت و پایبندی بر اصول انقلاب اسلامی جبهه و جمعیتی تحت عنوان راسخون تشکیل دادند این هسته اولیه با توجه به سنگر بودن مسجد در محل مسجد صفا و جلسه‌ای که در این مسجد تاریخی تشکیل شد پایه‌گذاری شد.

عمده هدف هم کادر سازی و جذب جوانان با استعداد و انگیزه با شاخص های انقلابی و ارزشی بود. این مجموعه در ادامه طریق و بعد از صدور بیانیه مهم و تاریخی گام دوم توسط رهبری عزیز نام خود را از راسخون به گام دوم تغییر داد. و بیشترین تلاش خود را بر تبیین این بیانیه متمرکز کرد.
این جبهه مردمی نسبت به آشنایی جوانان با مبانی دینی و انقلابی برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام داد
و در راستای کمک به محرومین دو گروه جهادی به نامهای شهید حسین پارسا و شهید حاج جعفر یزدانی تاسیس نمود.
که آثار با برکتی را برای محرومان داشته است خصوصاً ساخت و ساز منازل محرومان.

جبهه مردمی گام دوم در ادامه طریق انقلابی خود و جذب گروه های انقلابی و جوانان عزیز اکنون که فصل انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ریاست جمهوری است به صورت فعال وارد عرصه آگاه سازی و تبلیغات شده و از همه دوستان ولایی و اهل نظر هم دعوت به همکاری می نماید.
در این راستا این جبهه مردمی اقدام به ایجاد قرارگاه انتخاباتی نموده یک شورای راهبردی از اقوام و اقشار و اصناف و گروه‌های فرهنگی تاسیس نموده است و در حال رایزنی برای استفاده از بهترین نیروهای ثبت نام نموده و کاندیداهای شورای شهر است که بتوانند لیستی از این عزیزان برای ارائه به مردم و انتخاب اصلح طرح و ارائه نماید که تاکنون با جلسات متعدد و مثبت به این امر مهم نزدیک گردیده است.

الان هم از همه سلایق انقلابی و گروه‌های جوان دعوت به حضور می نماید.

این جبهه با تمام توان و در راستای وظیفه اصلی خود که فرهنگی است به این مهم سرنوشت‌ساز خواهد پرداخت.
از همه بزرگان و پیشکسوتان و اساتید انقلابی هم برای هدایت و روشنگری دعوت به عمل آورده و می آورد. و از محضر این عزیزان هم استدعا می کند که اجازه دهند جوانان این شهر سر بلند هم سهم خود را در مدیریت سکانداری عمومی به دست آورده و خدمت نمایند به امید لطف الهی.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.