جشنواره چهل چراغ نجف آباد آغاز به کار کرد

0

جشنواره چهل چراغ نجف آباد آغاز به کار کرد

 

به گزارش نجف آبادنا در آیینی به مناسبت نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و فرا رسیدن یوم ا… دهه فجر با همکاری شهردار محترم شهر نجف آباد و اعضای محترم شورای شهر و دیگر مسئولان شهری و جمعی از بسیجیان جشن بزرگ چهل چراغ کلید خورد.

مهندس راعی در این جشنواره از فرصت های ایجاد شده برای مردم و تهدیدهای ایجاد شده برای زورگویان و هژمون سلطه در طول این چهل سال گفتند. ایشان با اشاره به این امر که متاسفانه در پیش از انقلاب ما برای همه امور از خرد تا کلان هم نیازمند خارجی ها و هم محتاج به تایید نظر ایشان بودیم، گفتند: همینک به حول و قوه الهی در اکثر امور فرهنگی، اجتماعی، نظامی، ورزشی و صنعتی تا علمی و تحقیقاتی، در رده های برتر جهان ایستاده ایم و این امر میسر نمی شود مگر به مدد رهبری عالمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و حمایت ها و هدایت های دور اندیشانه و داعیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور پررنگ، موثر و خودجوش ملت همیشه در صحنه.

 

ایشان در این آیین وجود پر خیر و برکت شهدا، جانبازان و ایثارگران را از جمله مولفه های اثربخش در راه تداوم این نظام و ناکام ماندن دشمنان کوته نظر برشمردند و از مسئولین شهرستان خواستند تا همواره این جمله امام خمینی (ره) را سر لوحه امور شغلی و اجتماعی خود قرار دهند، «مردم ولی نعمت شماهستند».

جشنواره چهل چراغ نجف آباد آغاز به کار کرد
جشنواره چهل چراغ نجف آباد آغاز به کار کرد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: پورتال فرمانداری ویژه نجف آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.