دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد ملکوتی شد

0

 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد ملکوتی شد

 

به‌ گزارش نجف آبادنا از پایگاه خبری واحد نجف‌آباد، صبح جمعه ۱۲بهمن تیم ۲۰نفره دره‌نوردی از شهرستان اصفهان اقدام به پیمایش آبشار تنگ تامرادی کردند که بعدازظهر همان روز گزارشی مبنی بر سقوط این گروه در آبشار تنگ تامرادی به مرکز ارتباطات اورژانس یاسوج گزارش می‌شود.

به دنبال این پیمایش در انتهای مسیر یکی از دره‌نوردان در حوضچه زیر آبشار تنگ تامرادی گرفتار می‌شود و به دنبال این حادثه دو نفر از دره‌نوردان برای کمک‌رسانی به فرد گرفتارشده وارد حوضچه می‌شوند و این در حالی است که متأسفانه علی هدایتی دانشجوی ۲۳ساله رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که برای نجات جان دره‌نورد گرفتارشده اقدام کرده بود، خود نیز گرفتارشده و جان خود را از دست می‌دهد.

به‌ همین مناسبت دکتر امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در پیامی این ضایعه تأسف‌بار را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«ضایعه درگذشت جوان غیور آقای علی هدایتی دانشجوی رشته مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد که با جانفشانی و ایثار خود حماسه‌ای ماندگار آفرید، موجب تأثر و تأسف اینجانب و جامعه دانشگاهی شد.

هرچند تحمل درد این فراق برای همگان، به‌ویژه برای آن خانواده معزز سخت و طاقت‌فرساست اما اعتقاد به تسلیم در برابر مشیت الهی، التیام‌بخش جان‌های آزرده خواهد بود.

اینجانب به‌نمایندگی از سوی اعضای هیئت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، با ابراز همدری با کانون داغدیده، مصیبت وارده را محضر گران‌قدرتان تسلیت عرض کرده و آرزو می‌کنم روح آن بزرگوار با اولیای الهی محشور شود و از درگاه پرمهر ایزدمنان برای آن عزیز سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی و طول عمر باعزت مسئلت می‌کنم.»

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد ملکوتی شد
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد ملکوتی شد

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: پایگاه خبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.