شهادت پاسداران لشکر ۸ نجف اشرف در انفجار تروریستی زاهدان + تصاویر شهدا

1

شهادت پاسداران لشکر ۸ نجف اشرف در انفجار تروریستی زاهدان + تصاویر شهدا

 

به گزارش نجف آبادنا به گفته منابع معتبر سلیمی از نیروهای اهل افجان این لشکر بود که طی یک سال اخیر به عنوان نیروی تکاور به لشکر ۱۴ امام حسین مامور شده بود.  از این شهید، دو پسر و دو دختر به یادگار مانده است.

 

یحیی براتی از خادمین یادمان شهدای نجف آباد نیز که اهل درچه بوده، در  حمله تروریستی دیشب به شهادت رسیده است.رسانه ها از وجود سه شهید از اهالی درچه در بین این شهدا خبر داده اند که هر سه نیز از فرزندان شهدا بوده اند. سه پاسدار از درچه نیز طی این عملیات تروریستی به شدت مجروح شده اند.

 

یادمان شهدای نجف آباد به عنوان مزار پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی، در برخی شیفت های خود از توان نیروهای داوطلب شهرهای اطراف نیز بهره می گیرد.

 

سپاه صاحب الزمان استان اصفهان اعلام کرد مراسم شب وداع با شهدای حادثه تروریستی زاهدان، فردا بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدای بسیج ناحیه امام صادق (ع) در خیابان کمال اسماعیل اصفهان برگزار خواهد شد و پیکر شهدا نیز روز شنبه ۲۷ بهمن در شهر اصفهان تشییع خواهد شد.

 

پس از تشییع و خاکسپاری شهدای ساکن شهر اصفهان، پیکر بقیه شهیدان برای خاکسپاری به زادگاه هایشان در آران و بیدگل، کاشان، سمیرم، نجف آباد، درچه، شهرضا، شاهین شهر، فلاورجان، خمینی شهر، تیران و کرون، خور و بیابانک و چادگان منتقل می‌شود.

 

انتهای پیام / ۱۳۷

منبع: نجف آباد نیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. همکاری در فروش می گوید

    مطلب عالی و مفیدی بود استفاده کردم موفق باشید و پایدار.لطفا شما هم از سایت من “همکاری در فروش” دیدن نمایید