معرفی لیست ۹ نفره ای متفاوت برای انتخابات ۱۴۰۰ /برای اولین بار

مراسم انتخاب نهایی لیست ۹ نفره کاندیداهای شورای اسلامی شهر توسط هیئت داوران از تشکل ها، ظرفیت ها و شخصیت های انقلابی شهرستان نجف آباد برگزار شد.

0

معرفی لیست ۹ نفره ای متفاوت برای انتخابات ۱۴۰۰ /برای اولین بار

به گزارش نجف آباد نگار امروز یک شنبه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ جلسه قرار گاه مردمی انتخابات شورای اسلامی نجف آباد در محل مسجد صفا نجف آباد برگزار شد.
طی فرایندی از حدود ۴۵ نفر از ثبت نام کنندگان و داوطلبان شورای شهر نجف آباد(از طیف انقلابیون نجف آبادی) در چند مرحله مصاحبه، ارزیابی و
کارشناسی فنی و راستی آزمایی، تعداد ۲۰ نفر حائز بیشترین امتیاز استخراج شده و در جلسه امروز تعداد ۱۵ نفر داور در حضور ۱۵ ناظر از میان این ۲۰ نفر با دادن امتیاز های لازم لیست ۹ نفره ای استخراج کردند.

این فرآیند تا این مرحله از حدود ۳ماه قبل برنامه ریزی، زمانبندی و جدول مصاحبه تنظیم و طی ۱۲ روز به صورت فشرده از هر کاندیدا بین ۴۰ تا ۵۰ دقیقه
مصاحبه ضبط گردیده و توسط ۵ تا ۷ ارزیاب تخصصی امتیاز دهی گردید.
همچنین در مرحله بعد چهار آیتم امتیازی دیگر نیز مورد بررسی و راستی آزمایی قرار گرفته (مقبولیت و رای آوری_سابقه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی _امتیاز فنی و جوانگرایی) و امتیاز لازم داده شد.

افراد حائز بیشترین امتیاز (۲۰نفر اول) امروز مورد داوری نهایی قرار خواهند گرفت و ۹ نفر انتخاب شد.

تصاویر جلسه قرارگاه مردمی انتخابات شورای اسلامی نجف آباد خرداد ۱۴۰۰

معرفی لیست ۹ نفره ای متفاوت برای انتخابات ۱۴۰۰ /برای اولین بار

روند جلسه

مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز شد. سپس مجری برنامه ضمن تشکر از حضور ناظران و داوران در جلسه مختصری راجع به فرآیند برنامه توضیح داد.
پس از توجیه فرآیند و پاسخگویی به سوالات حضار محترم، منتخب کلیپ های ضبط شده از تمام ۲۰ نفر توسط مانیتور پخش شد.
پس از اتمام مشاهده کلیپ های کاندیداها داوران به صورت جداگانه امتیاز دهی کرده و امتیاز های داده شده توسط داوران به صورت حضوری وارد فایل اکسل شده و به صورت نرم‌افزاری محاسبات انجام شد.

با نهایی شدن اسامی لیست ۹ نفره اسامی از همین رسانه اطلاع‌رسانی می شود.

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.