تعویض اسم و لباس برای چه؟

یادداشت رزمنده دیروز و بسیجی امروز/ با تعویض لباس و عوض نمودن اسم چه مقصودی را دنبال می‌کنند.

0

تعویض اسم و لباس برای چه؟ / یادداشت رزمنده دیروز و بسیجی امروز

به قلم رزمنده دیروز و بسیجی امروز/ به گزارش نجف آباد نگار یکی از رزمندگان نجف آبادی از درد دل های انتخابات ۱۴۰۰ نوشت:

با تعویض لباس و عوض نمودن اسم چه مقصودی را دنبال می‌کنند.
البته در این چهل سال انقلاب اسلامی بارها این کار را انجام داده‌اند و هر روز با عنوانی، عملیات فریب کاریشان را جلو برده اند.

اصلی ترین سیاست شان هم انحراف افکار عمومی است که خواسته های مردم و دغدغه های اصلی آنها را به سمت مسائل غیر ضرور و حتی بی فایده تغییر می دهند.

مثل مباحث متعدد در سال های گذشته طرح ورود زنان به ورزشگاه، دوچرخه سواری دختران، فضای مجازی، صلح و جنگ، مذاکره و تقابل و … و با این کار عملاً اذهان مردم را به سمت مسائل دست چندم مشغول کرده اند تا بتوانند از بدی عملشان و سوء مدیریت شان فرار کنند و پاسخگو نباشند.

با تعویض لباس و عوض نمودن اسم چه مقصودی را دنبال می‌کنند؟

در این شهر عزیز و شهید داده سال‌هاست با عنوان و اسم آیت‌الله منتظری به مقاصد شان می رسند و از علاقه دینی مردم بر ایشان سوء استفاده می کنند، حتی با این سوء استفاده خیلی از مردم را از انقلاب اسلامی و راه درست آن جدا کرده‌اند و یا بدبین نموده اند از طرفی گروهی را هم اندک به صورت افراطی برای دفاع از انقلاب و رهبری مورد استفاده و سوء استفاده قرار داده که اینها هر دو لبه یک قیچی برای بی انگیزگی و جدایی مردم از نظام اسلامی هستند.

آقایان اصلاح طلب در نجف آباد در طول این ۴۰ سال همه کاره شهر بوده‌اند و هستند از ریاست ادارات تا نمایندگان مجلس، فرمانداری و … بگیر تا تسلط بر تمامی منابع مالی شهر و شهرستان و می‌بینیم شناسنامه کاری آنها را، شما حضور این افراد را در شورا های متعدد مشاهده می کنید.

این وضعیت شهر است گاهی هم که اتفاقی خوب افتاده است نتیجه دور شدن از تفکر اصلاح طلبی است، یعنی داخلی شدن و اتکاء به استعدادهای خودمان و استفاده از نیروهای مومن و ارزشی.

تعویض اسم و لباس برای چه؟

چه شده است الان آقایان دنبال سر لیستی فردی پیر، بازنشسته از آموزش و پرورش و قربانی نمودن جمعیتی از جوانان که گرایشی سیاسی به آنها دارند با عناوین نخبگان و متخصصان و یاران باران و …

آقایان با تمسک و استفاده از نام بنیاد باران که باغی بر انقلاب آن را هدایت می کند چه چیزی را دنبال میکنند؟

آیا خیانت ها و نامردمی های دوران ریاست باغی بر انقلاب از یاد خواهد رفت اگر فکر می‌کنند که با عوض کردن نام و لباس تطهیر می شوند اشتباه می کنند.

ای کاش از نام و آوازه این شهر استفاده نمی‌کردند، ای کاش از نام خوبان و گذشتگان خوب این شهر استفاده نمی کردند،
مردم را چه فرض کرده اند؟
آیا مردم دوباره فریب ظاهر فریبی اینها را خواهند خورد؟
مردم باید مراقب باشند و مومنین وظیفه هدایت دارند که باید سخت تلاش نمایند که …

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.