گزارش فعالیت های قرارگاه مردمی انتخابات نجف آباد در هفته اول خرداد ۱۴۰۰

گزارش فعالیت های قرارگاه مردمی انتخابات نجف آباد در هفته اول خرداد 1400

0

گزارش فعالیت های قرارگاه مردمی انتخابات نجف آباد در هفته اول خرداد ۱۴۰۰

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی قرارگاه مردمی انتخابات شورای اسلامی نجف آباد، این قرارگاه اقدام به ارائه گزارشی از فعالیت های اخیر خود نمود.
متن این گزارش بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
لاحول و لا قُوّةَ إلّاباللَّه العلىّ العظیم
سلام و عرض ادب خدمت مردم شریف و شهيد پرور نجف آباد،

پیرو گزارش های اعلام شده،
به استحضار می رساند خادمین شما در قرارگاه مردمی انتخابات شورای اسلامی شهرنجف آباد در هفته گذشته موفق گردیدند:
* در روز یکشنبه دوم خرداد مراسم انتخاب ۹ نفر از کاندیداهایی که طبق سیستم ارزیابی بیشترین امتیاز را بدست آورده بودند را هماهنگ، و در مسجد صفا نجف آباد برگزارنمایند.
* در این مراسم مسولین قرارگاه مردمی انتخابات، لیست ۲۰ نفره کاندیداهایی که بیشترین نمره را کسب کرده بودند تقدیم هیات داوران نمود.
* هیات داوران متشکل از خواهران و برادرانی که ظرفیت های انقلابی دراختیار دارند یا نماینده یک تشکل انقلابی هستند و از مناطق مختلف شهر می باشند.
* هیات داوران طبق سیستمی که در جلسه قبل (روز جمعه) توجیه شده بود، در مقابل دید گروه نظارت و دوربین های اهالی رسانه، براساس نمرات قبلی کاندیداها و پخش قسمتی از فیلم مصاحبه ۲۰ کاندیدای برتر، نسبت به انتخاب و اختصاص نمره مورد نظر به ۹ نفر از کاندیداها اقدام نمودند.
* طبق سیستم تعریف شده در قرارگاه مردمی انتخابات، ۵ نفر از لیست ۹ نفره مربوط به مرکز شهر نجف آباد و ۴ نفر مربوط به مناطق یزدانشهر، امیرآباد و ویلاشهر می باشد.
* در روز دوشنبه سوم خرداد جلسه مسولین قرارگاه با ۹ کاندیدای منتخب هیات داوران برگزار و ضمن ارائه گزارش مبسوط از فرآیند انتخاب، نظرات کاندیداها دریافت گردید.
* گزارش کلیه اقدامات بعمل آمده و نتایج حاصله به صورت حضوری تقدیم امامان جمعه نجف آباد حجت‌الاسلام حسناتی ، ویلاشهر حجت‌الاسلام محمدی و یزدانشهر حجت‌الاسلام صفری گردید.

انشاالله گزارش های بعدی بصورت منظم و مستمر به استحضار مردم عزیز خواهد رسید.
روابط عمومی قرارگاه مردمی انتخابات شورای اسلامی
شهرنجف آباد

انتها پیام /  ۱۳۷

تصاویر جلسه قرارگاه مردمی انتخابات شورای اسلامی نجف آباد خرداد ۱۴۰۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.