کارگردان اغتشاشات خونین نجف آباد محاکمه شد

0

کارگردان اغتشاشات خونین نجف آباد محاکمه شد

 

 

به گزارش نجف آبادنا از خبرگزاری فارس  صبح امروز جلسه رسیدگی به پرونده قتل شهید سجاد شاه‌سنایی به ریاست قاضی نجف‌پور در شعبه اول کیفری ۱ استان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای جلسه قاضی نجف‌پور توضیحاتی را در خصوص روند رسیدگی به پرونده ارائه کرد و یادآور شد: جلسه‌ امروز دادگاه در ادامه رسیدگی به پرونده قتل شهید سجاد شاه‌سنایی برگزار شده است.

وی افزود: متهم مصطفی صالحی فرزند فتحعلی معروف به مصطفی فتل، متهم است به قتل شهید سجاد شاه‌سنایی و ضرب و جرح ۶ نفر از همکاران وی و نیز بنابر مستندات، متهم کارگردان اغتشاشات کهریزسنگ نجف‌آباد بوده است.

 

متهم ردیف اول

در ادامه نماینده دادستان نجف‌آباد کیفرخواست صادره را قرائت کرد و سپس وکیل اولیای دم، پس از ارائه مستندات تقاضای قصاص برای مصطفی صالحی (متهم ردیف اول) و اشد مجازات برای امرالله صالحی (متهم ردیف دوم) کرد.

در ادامه قاضی نجف‌پور اتهامات متهم را قرائت کرد و متهم اتهامات مطرح شده را رد کرد؛ پس از شنیده شدن صحبت‌های متهم، قاضی ختم جلسه دادگاه را اعلام کرد و قرار شد تا حکم دادگاه در روزهای آتی اعلام شود.

 

متهم ردیف دوم

امرالله صالحی (متهم ردیف دوم) در جلسه امروز دادگاه حاضر بود اما فرصت رسیدگی به اتهامات نامبرده فراهم نشد و بررسی ادامه پرونده به جلسه بعدی موکول شد.

پاسدار شهید سجاد شاه‌سنایی در جریان اغتشاشات دی ماه ۹۶، زمانی ‌که به همراه دیگر مأموران در تلاش برای باز کردن محور اصفهان-نجف‌آباد بود، با گلوله اسلحه‌ی شکاری به شهادت رسید.

کارگردان اغتشاشات خونین نجف آباد محاکمه شد
کارگردان اغتشاشات خونین نجف آباد محاکمه شد

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.