امین نعمتی ۵۱۵ انتخابات نجف آباد ۱۴۰۰

0

امین نعمتی ۵۱۵ انتخابات نجف آباد ۱۴۰۰

مدرک تحصیلی:
کارشناسی ارشد معارف قرآن
کارشناسی مدیریت کاردانی عمران

سوابق اجرایی:
مهندس ناظر و مدیر فنی پروژه های عمرانی
کارگزار حج و زیارت
دبیر و معاون دبیرستان
مسئول فرهنگی بسیج مهندسین نجف آباد

به نام خدا ، امین نعمتی نجف آبادی فرزند باقر در تاریخ پانزدهم آذرماه ۱۳۵۸ در شهر نجف آباد دیده به جهان گشود، دوران ابتدایی خود را در دبستان ولی عصر (عج) و مقطع راهنمایی را در آموزشگاه چمران سپری نمود.

وی به کارهای فنی ساختمان علاقه داشت و وارد هنرستان طالقانی گردید و موفق به دریافت دیپلم کارهای عمومی ساختمان گردید.

ایشان مدرک کاردانی عمران خود را از دانشگاه آزاد نجف آباد دریافت نمود و به خدمت مقدس سربازی اعزام گردید. پس اتمام خدمت سربازی در سال ۱۳۸۳ در سن ۲۵ سالگی ازدواج نمود و دارای دوفرزند دختر می باشد.

درسال ۱۳۹۳ وارد دانشگاه علمی کاربردی حج و زیارت اصفهان شد و مدرک لیسانس مدیریت حرفه ای حج و زیارت را دریافت نمود . سپس وارد دانشگاه قرآن و عترت اصفهان و مدرک کارشناسی ارشد معارف قرآن را دریافت نمود.

سوابق اجرائی: از سال ۱۳۸۴ به عنوان مهندس ناظر پروژه های عمرانی گازرسانی وارد شرکت گاز استان اصفهان قسمت اجرای طرح ها گردید و در حدود ۵ سال نظارت عالیه چند پروژه را برعهده داشت ،

سال ۱۳۸۹ نسبت به ثبت شرکت کوشاکار دیارنون اقدام نمود و خود اجرای حدود ۶ پروژه بزرگ را به عهده داشت.
این پروژه ها در شهرهای استان اصفهان انجام شد. (خمینی شهر ، شاهین شهر ، میمه ، اردستان ، لایبید ، موته و …)

از سال ۱۳۸۸ وارد عرصه حج و زیارت گردید و به عنوان خدمه زائرین بیت الله الحرام در سمت های مختلف انجام وظیفه می نمود. ایشان به سرعت در این عرصه رشد کرد و در حال حاضر به عنوان مدیر کاروان ۱۳۱۴۸ نجف آباد مشغول به خدمت می باشد. وی در سال ۱۳۹۶ وارد دبیرستان سما و علامه مفید نجف آباد شد و به تدریس دروس مختلف دینی پرداخت.

و از سال ۱۳۹۷ تا حال به عنوان معاون آموزشی و پرورشی دبیرستان علامه مفید مشغول به خدمت است. ایشان در دوران دبیرستان مسئول انجمن اسلامی آموزشگاه به مدت ۴ سال و عضو شورای ۴ نفره شهرستان انتخاب گردید.

همچنین سال ۱۳۸۳ وارد پایگاه بسیج مردمی حضرت حمزه سید الشهداء مسجد حسنیه شد و پس از حدود ۸ ماه به عنوان فرمانده پایگاه معرفی گردید. و در دو مقطع حدود ۶ سال در این سمت انجام وظیفه نمود. ایشان در هیئات مختلف مذهبی به عنوان مداح فعالیت فرهنگی گسترده ای داشت.

امین نعمتی انتخابات نجف آباد 1400
امین نعمتی انتخابات نجف آباد
امین نعمتی انتخابات نجف آباد 1400
امین نعمتی انتخابات نجف آباد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.