مربی تیم هندبال هیات نجف آباد: هندبال نجف آباد را زمین نزنید

0

مربی تیم هندبال هیات نجف آباد: هندبال نجف آباد را زمین نزنید

 

به گزارش نجف آبادنا از نجف آباد نیوز مربی تیم هندبال هیات نجف آباد می گوید: تیم ما ۵ بازی با اختلاف یک گل و دو بازی با اختلاف دو گل شکست‌خورده است. این تیم متعلق به شهرستان نجف‌آباد است و با کمترین امکانات پا به لیگ گذاشت. متاسفانه همیشه در دقایق پایانی بلایی به سر ما آوردند که قید هندبال را بزنیم.

کریم شاه بنده درباره تعمدی یا سهوی بودن این مسائل، خاطرنشان کرد: من اگر بخواهم مسئله را بازکنم خیلی از موضوعات آشکار می‌شود! در چیدمان داوری، بازی نخست ما دو داور گذاشتند که تاکنون لیگ سوت نزده بودند.

شاه بنده افزود: بازی دوم ما داورانی گذاشتند که حتی در دسته یک و دو هم سابقه قضاوت نداشتند و کاملاً آموزشگاهی بودند و تیم ما زنگ تجربه داوران شده است و نمی‌دانم چه تفکری در فدراسیون و کمیته داوران است.

وی به امکانات و بودجه کم این باشگاه اشاره و اظهار کرد: ما جهت تهیه یک آمبولانس برای دیدارهای تیم‌مان در تنگنا هستیم و هیچ‌کس با ما همکاری نمی‌کند. رختکنی که باید اداره خودمان در اختیارمان قرار بدهد را دردسرش داریم. بازیکنان بدون توقع دارند از جان‌مایه می‌گذارند.

شاه بنده ادامه داد: بعضی تیم‌ها هستند که با پول و امکانات خوب دو بازی خود را انجام نداده‌اند و فدراسیون هیچ اقدامی برای این موضوع انجام نداد.
وی اضافه کرد: ما هیچ زمانی انصراف ندادیم اما تیم‌هایی بودند که بدون انصراف مسابقات را تعطیل کردند و به رقابت نپرداختند. کمیته انضباطی فقط به ما حساس است.

این مربی تصریح کرد: اگر نجف‌آباد، فلاورجان و مخصوصاً خمینی‌شهر نباشند هندبال اصفهان می‌خواهد چه کند؟ اکنون که در رده نونهالان فولاد مبارکه قهرمان و خمینی‌شهر سوم شده است شاکله تیم فولاد از چه کسانی است؟

مربی تیم هندبال هیات نجف آباد هندبال نجف آباد را زمین نزنید
مربی تیم هندبال هیات نجف آباد هندبال نجف آباد را زمین نزنید

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.