بیانیه انتخابات ۱۴۰۰ جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد

بیانیه انتخابات 1400 جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد صادر شد.

0

بیانیه انتخابات ۱۴۰۰ جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار بیانیه انتخاباتی سال ۱۴۰۰ جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد صادر شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
گاهی شرکت نکردن در انتخابات و مسامحه در این امر خطیر گناه کبیره است. حضرت امام خمینی ره
شرکت در انتخابات یک واجب عینی است. حضرت امام خامنه ای مدظله

مردم آگاه بصیر ولایتمدار عزیز و شهید پرور نجف آباد

الان در پیچ تاریخی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و باید انشاالله از آن با سربلندی تمام عبور کنیم. ما زمینه ساز ظهور حضرت حجت علیه السلام هستیم و شروع سال ۱۴۰۰ شروع یک انقلاب دوباره است. یادمان باشد که انقلاب خونبار اسلامیمان که با مجاهدت های حضرت امام مان و یاران شهیدش به پیروزی رسید آرمان‌های بلندی دارد. انقلاب اسلامی که ودیعه خدا به ما می باشد و از حضرت روح الله و شهدا به ما رسیده است نگهبانی می خواهد تا آرمان هایش را جاری و محکم کند. باید مستضعفین حکومت دار زمین گردند باید مردم در سایه اسلام ناب آرامش و آسایش را تجربه کنند. باید طعم حکومت خدا و رسولان خدا را بچشند.

پس انقلاب یار میخواهد همچون آغازش و یاری انقلاب رای دادن می خواهد آن هم رای که درست و صحیح می باشد.

بیانیه انتخابات ۱۴۰۰ جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد

اکنون غربگرایان داخلی که به گزاف بر کرسی حاکمان انقلاب تکیه زده اند به آخر خط رسیده‌اند. دشمنان خارجی ناامید گشته اند و سخت در تلاش هستند که ابراهیم بت آنها را نشکند و آنها بتوانند باز مردم را از نعمت دولت و حاکم اسلامی و مردمی محروم نمایند.

اکنون وقت است که اسماعیل وار ابراهیم را در انجام رسالت و ماموریت حق یاری نماییم و روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را یوم الله دیگر نماییم طوری که تاریخ پر از مظلومیت و شکوه این ملت آن را به خاطر بسپارد. شکوه نجف آباد و نجف آبادی دوباره چون ۵ اسفند ماه باید بر جریده عالم ثبت شود.

بدانید شهدا و سیدالشهدای شهرمان فرمانده دلیل و بی‌بدیل لشکر اسلام سردار شهید احمد کاظمی و یاران شهیدش شما را چون امام‌مان به نظاره و تحسین نشسته‌اند.

فرزندان شما در جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی همراه شما به یار محرومان سید مظلومان و مرد میدان عمل و ادب آیت الله سید ابراهیم رئیسی رای خواهند داد و شما را نیز دعوت به این مهم و رای به ایشان می‌نمایند که انشاالله نوید دولت اسلامی باشد که شهدا پایه گذار آن بودند. مطمئن هستیم رای شما ذخیره آخرت شما خواهد بود.

جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی برای شورای اسلامی شهر نیز با توجه و احترام به همه عزیزان حاضر در میدان رقابت به منتخبین قرارگاه انتخاباتی ۱۴۰۰ نجف آباد لیست «اتحاد مردمی خدمت» که جمع متعهدین و متخصصین و وفادار به حقوق مردم هستند رای خواهد داد و آنان را برای انتخاب به شما معرفی می نماید. امید است که بتوانند خادمان خوبی باشند.

جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی نجف آباد خرداد ۱۴۰۰

اتحاد مردمی خدمت
اتحاد مردمی خدمت

لیست اتحاد مردمی خدمت در انتخابات نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 38832 ساعت خبر : ۶:۰۱ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=38832

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.