امام جمعه نجف آباد: صدای شکسته شدن استخوان‌های قدرت‌های پست و ظالم شنیده می‌شود

0

امام جمعه نجف آباد: صدای شکسته شدن استخوان‌های قدرت‌های پست و ظالم شنیده می‌شود

 

به گزارش نجف آبادنا از جوان آنلاین، حجت الاسلام حسناتی در مراسم تشییع پیکر مطهر ۳شهید حادثه تروریستی زاهدان؛ شهیدان حیدربراتی، سعید سلیمی و روح الله بابایی؛ در شهرستان نجف آباد گفت: این شهدا در تداوم راه عزت و شرف گفتند قالوا ربنا الله ثم استقاموا؛ گفتند پروردگار ما الله است و با این توحید عهد و پیمان بستند و گفتند که پروردگار ما فقط خدای عالمیان است و زیر بار مستکبران نرفتند.

حسناتی افزود: جامعه ما در عصر غیبت بناست که به لطف خدا زمینه ساز استقرار حاکمیت الله در کل کره زمین شود و این شهدا عزیز، این گل های عزیز به عنوان تبلور پاکی بین ما هستند؛ آمدیم با آن ها عهد و پیمان ببندیم.

وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه هستند و در ۲۲بهمن با حرکت خود عظمت نشان دادند و ۴۰سالگی عزت و کرامت را جشن گرفتند.

 

شکسته شدن استخوان های قدرت های پست

امام جمعه نجف آباد خاطرنشان کرد: صدای شکسته شدن استخوان های قدرت های پست و ظالم شنیده می شود؛ می خواستند در نشست ورشو اتحاد علیه ایران به راه بیندازند ولی شکست خوردند و بین خودشان تفرقه ایجاد شد و چون دیدند مسخره شدند و زشت شده است برایشان گفتند اصلاً بنا نبوده علیه ایران جلسه داشته باشیم.

وی گفت: این شهدای عزیز، با اخلاص، صفا و اصرار زیاد مدت زیادی در سوریه در دفاع از حرم اهل بیت داوطلبانه ایستادند و امروز نیز برای امنیت وطن، ایران و مرزهای شرقی کشور پاسداری کردند.
حسناتی در پایان گفت: رحمت و درود خدا بر شما وقطعاً  امام زمان این حضور و معرفت و بصیرت را از شما می بیند و قبول خواهد کرد و انشاالله زمینه ساز رفع مشکلات و خدمت هرچه بیشتر مسئولان و شکست هرجه بیشتر مستکبران خواهد شد.

شکسته شدن استخوان‌های قدرت‌های پست و ظالم
شکسته شدن استخوان‌های قدرت‌های پست و ظالم

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.