مردم عزیز ایران مواظب نفوذی ها و اشعث ها باشند

0

مردم عزیز ایران مواظب نفوذی ها و اشعث ها باشند

به گزارش نجف آباد نگار و به قلم رزمنده دیروز بسیجی امروز

بر مظلومیت بی‌نهایت مولا علی علیه السلام همین بس که با معاویه مقایسه می شد. بی شک همه اتفاقات و آزمایشات اسلام و این ۱۴۰۰ سال عمر اسلام تماما در طول عمر انقلاب اسلامی اتفاق افتاده و یا می‌افتد و مردم به عینه آن مسائل را میبینند لذا نباید ما به‌عنوان مومن از یک سوراخ دوبار گزیده شویم.
و بدانیم هر عمل ما که دشمن را ناراحت می کند طبق آیه صریح قرآن این عمل صالح است دشمنان خارجی امروز همگام با معاندین داخلی بر حمایت یک کاندیدا اتفاق کرده‌اند. جلسه کذایی زندانیان مجرم فتنه ۸۸ و غارتگران بیت‌المال و فرزندان و منسوبین به بیوت مراجع گذشته که با نظام زاویه داشتند در تهران و قم و انتصاب فرزند مطرود امام خمینی به مسئولیت ستاد استان قم و انتصاب مسئولین مسئله دار بانکی کشور به مسئولیت ستادهای آن کاندیدا و پیام دادن منکرین وحی و پناه برده به دامان دشمنان جمهوری اسلامی در حمایت از آن کاندیدا هشدارهای جدی است.

مردم عزیز ایران مواظب نفوذی ها و اشعث ها باشند

چرا این افراد در حمایت از یک کاندیدا تجمع کرده اند؟امام فرمودند یکی از راه های شناخت، دیدن و شناخت اطرافیان و حامیان کاندیدا هاست. بترسیم که دوباره غیر انقلابی ها غیر مردمی ها و متمایل به دشمنان و غرب بر کرسی حاکمیت تکیه زنند. دیدیم که چه شد و چه کردند دقت هم بکنیم امروز به چه کسی با چه توانی نیاز داریم. مدیری که بتواند بر مشکلات کشور از جمله مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی فائق آید.

همین تفکر غرب گرا و دشمن باور در شهر ما هم نفوذ جدی دارد که امروز با سوال های زیبا در مورد شهر و شورا میدان داری می کنند.
بدانیم اصلاحات سابقه خوبی در امانت داری ندارد و باید امانت را به اهلش بسپاریم. رهبری تکیه بر توان داخلی دارد تکیه بر جوانان دارد آن هم جوانان خوش فکر حزب اللهی و مردمی و معتقد به اسلام و انقلاب.

آنقدر سابقه اصلاحات در اذهان خراب و زشت شده که با عنوان متخصص و نخبه لیست میدهند.
خودشان هم می‌دانند که اقبالی ندارند لذا لباس عوض می کنند. مواظب باشیم دقت کنیم و از طرفی سخت باور داشته باشیم که گردش نخبگان باید انجام شود رویش های انقلاب را میدان بدهیم آنها آینده را می سازند و انقلاب به همین رویشها زنده است.
رزمنده دیروز و بسیجی امروز

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 38903 ساعت خبر : ۱:۲۰ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=38903

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.