مرکز جامع سرطان در نجف آباد ساخته می شود

0

مرکز جامع سرطان در نجف آباد

به گزارش نجف آبادنا ابوالفضل ابوترابی روز دوشنبه گفت: عملیات اجرایی بیمارستان مرکز جامع سرطان دراستان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در آینده نزدیک با کمک بنیاد برکت و خیریه زیتون آغاز می شود.

وی گفت: 12 مرکز جامع سرطان در سطح کشور طراحی شده که دوازدهمین مرکز آن در شهرستان نجف آباد و در زمینی به مساحت پنج هکتار احداث می شود.

ابوترابی افزود: بیمارستان 64 تختخوابی مرکز جامع سرطان شهرستان نجف آباد در زیر بنای 10هزار متر مربع با کمک های غیر دولتی احداث و تجهیز می شود.

وی همچنین روند توسعه و آبادانی شهرستان نجف آباد در سال های اخیر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: بهره برداری از استخر شنا بعد از 18 سال با هزینه ای معادل 15 میلیارد ریال و سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب منطقه از طرح های عمران شهری این شهرستان است.

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: آزاد راه کنار گذر غرب نجف آباد به طول 50 کیلومتر از دیگر پروژه های شهرستان است که با همکاری بخش دولتی و خصوصی و با مجوز هیات دولت از اوایل مهر امسال اجرایی می شود.

وی افزود: آزاد راه کنار گذر غرب نجف آباد در آینده به کنار گذر شرق اصفهان متصل شده و از ترافیک راه های برون شهری منطقه به نحو محسوسی می کاهد.
شهرستان نجف آباد دارای 2 هزار و 850 کیلومتر مربع وسعت و 330 هزارنفر جمعیت است.
این شهرستان در 30 کیلومتری غرب اصفهان قراردارد.

انتهای پیام / 137

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.