زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بخش مهمی از منابع قدرت نرم را تکمیل کرده‌اند

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بسیاری از زیرساخت‌ها، امکانات و مجموعه‌هایی که در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته‌اند، بخش مهمی از منابع قدرت نرم را تکمیل کرده‌اند.

0

زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بخش مهمی از منابع قدرت نرم را تکمیل کرده‌اند

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری آنا از نجف‌آباد، بهروز طهماسب‌کاظمی در حاشیه بازدید از فضای آموزشی، پژوهشی و زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اظهار کرد:
در منابع مدیریتی آینده‌نگر، منابع قدرت نرم در زیبایی، شکوه و خیرخواهی تعریف شده که هرگاه این سه در جوامع کنار هم قرار گیرند، آن جامعه دارای قدرت نرم خواهد شد.

وی زیرساخت‌ها و امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد را کم‌نظیر و غیر قابل قیاس با بسیاری از دانشگاه‌های سطح کشور و حتی بین دانشگاه‌های بین‌المللی دانست و افزود:
بسیاری از زیرساخت‌ها، امکانات و مجموعه‌هایی که در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته‌اند، بخش مهمی از منابع قدرت نرم را تکمیل کرده‌اند. همچنان که وقتی به مجموعه عظیم واحد نجف‌آباد نگاه می‌کنیم،
حداقل چیزی که در نگاه نخست قابل مشاهده بوده زیبایی، شکوه و عظمت این واحد دانشگاهی است.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با برشمردن توسعه آرمان‌گرایی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد و نگاه به افق‌های آینده گفت:
ارائه طرح‌های اثربخش و عملیاتی در حل مسائل و مشکلات کلان کشور و صنعت جزء منابع خیرخواهی و نشان‌دهنده کامل شدن ظرفیت و به حد اعلارسیدن منبع قدرت نرم در وجه خیرخواهی این واحد دانشگاهی است.

زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی بخش مهمی از منابع قدرت نرم را تکمیل کرده‌اند

طهماسب‌کاظمی وجود هیئت علمی جوان و دارای نشاط علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد را بسیار مفید و موثر در پیشبرد هرچه بهتر اهداف این واحد دانشگاهی دانست و ادامه داد:
واحد نجف‌آباد ازجمله دانشگاه‌هایی است که در حوزه پیشرفت و توسعه علم و فناوری در کشور می‌تواند با تفکر آرمان‌گرایانه و بزرگ پیشرفت‌های چشم‌گیری در سطح بین‌المللی داشته باشد.
وی تقویت روحیه آرمان‌گرایانه بین اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد را کار بسیار مهم و حائز اهمیت عنوان کرد و توضیح داد: با وجود زیرساخت‌های بسیار خوبی که در این واحد دانشگاهی وجود دارد؛
اگر آرمان‌گرا نشود بعد از مدتی دچار فرسودگی خواهد شد؛ بنابراین ابتدا باید با فکر و برنامه‌ریزی دقیق آرمان‌ها را تعریف کنیم. ظرفیت برای تعریف آرمان‌ها و اهداف بزرگ و ایجاد نظام‌های جدید
به‌منظور پیشرفت علمی در این واحد دانشگاهی کاملاً فراهم است و مدیران دانشگاه باید با استفاده از تجربیات دیگر دانشگاه‌ها و به‌کارگیری آنها در پیشرفت هرچه بیشتر تلاش کنند.

انتهای پیام/۱۳۹

کد خبر : 42036 ساعت خبر : ۱:۱۶ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=42036

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.