باز گشایی مدارس نجف آباد با آموزش نیمه حضوری

موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش نجف آباد گفت: تدریس مجازی تعاملی ( آنلاین)، آموزش نیمه‌حضوری، اصلی‌ترین راهبرد برای گذر از وضع موجود است مدیران ،معلمان و اولیا آماده باشند.

0

باز گشایی مدارس نجف آباد با آموزش نیمه حضوری

به‌گزارش نجف آباد نگار از روابط‌عمومی مدیریت آموزش‌ و پرورش شهرستان نجف‌آباد موسوی‌زاده مدیر آموزش‌ و پرورش در جلسه شورای معاونین و برنامه‌ریزی شهرستان گفت:
منتظر تصمیمات ستاد کرونا و وزارت آموزش‌ و پرورش برای نحوه شروع سال تحصیلی هستیم ولی با توجه به پیش‌بینی ها در خصوص وضعیت بیماری کرونا چاره‌ای جز تدریس مجازی نخواهیم داشت. البته با توجه به تجارب دو سال گذشته تدریس آنلاین و تعاملی آموزش نیمه‌حضوری و آزمون‌های حضوری در زمان‌هایی که وضعیت بیماری مناسب می‌شود اصلی‌ترین راهبرد های ما خواهد بود.
وی همچنین اشاره نمود معلمان و مدیران شهرستان با توجه به تلاش‌های فراوان خود در سال‌های گذشته آمادگی و تجارب ارزشمندی در خصوص تدریس در فضای مجازی پیدا کرده‌اند،

باز گشایی مدارس نجف آباد با آموزش نیمه حضوری

همچنین کمیته آموزش‌های فضای مجازی شهرستان با بررسی کلیه جوانب برنامه‌ریزی لازم را جهت مواجهه با هرگونه پیش آمد احتمالی نموده‌است
که البته کار برای دانش‌آموزان اولیا و معلمان و مدیران بسیار سخت می‌باشدو آسیب های فراوانی را به آموزش و تربیت دانش آموزان خواهد زد.
وی درپایان اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر این بیماری منحوس از بین برود.

انتهای پیام/۱۳۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.