سلام فرمانده عزیز، سلام حاج مهدی رشید زاده

به روی تخت بیمارستان هم نگاهش نافذ و با ابهت است. لبانش خندان و دلش پر از امید. چنان روحیه به اطرافیان می‌دهد مثال کوهی استوار و درختی سرسبز و تنومند.

0

سلام فرمانده عزیز، سلام حاج مهدی رشید زاده

به گزارش نجف آباد نگار به روی تخت بیمارستان هم نگاهش نافذ و با ابهت است. لبانش خندان و دلش پر از امید. چنان روحیه به اطرافیان می‌دهد مثال کوهی استوار و درختی سرسبز و تنومند.

بسم الله الرحمن الرحیم
داشتن مشاوری امین و همراهی مطمئن یکی از توفیقاتی است که هر کسی را شامل نمی‌شود.

سلام فرمانده عزیز – حاج آقا مهدی رشیدزاده

با قدی تقریباً کوتاه اما اندامی تنومند و چهره ای فوق العاده جذاب و لبانی همیشه خندان که محاسن صورتش بر زیبایی او اضافه می شد.

مهربان و دلسوز، شوخ طبع و خوش گذشت، وقتی در بین بچه های رزمنده می آمد خستگی‌ها فراموش می شد. با اخلاص وارد میدان های جنگ و جهاد و دفاع هشت ساله شد، همسنگر و همراه شهید حاج مهدی قماشلویان شد و متخصص مخابرات رزمی گردید و بعد از شهادت شهید قماشلویان مسئولیت واحد را برعهده گرفت.

در طول زمان سردار شهید احمد کاظمی با توجه به امانت داری و رازداری و… ایشان را به عنوان امین و مشاور و همراه نزدیک خود انتخاب نمود که تا پایان جنگ و بعد از آن و تا شهادت سردار این همراهی و مشاورت پایدار ماند.

بعد از دفاع مقدس در سنگر پاسداری در جاهای مختلف خدمت نمود تا این که به افتخار بازنشستگی نایل شد.
و به زادگاهش نجف آباد سربلند برگشت و متعهد شد راه یاران شهیدش را در سنگرهای فرهنگی ادامه دهد.

سلام فرمانده حاج مهدی رشید زاده
سلام فرمانده حاج مهدی رشید زاده

بنیان‌گذاری هیئت رزمندگان

به بنیان‌گذاری هیئت رزمندگان اقدام نمود و بعد از نجف آباد هیئت رزمندگان یزدانشهر را پایه گذاری نمود و با تلاش شبانه روزی به برگزاری یادواره‌های شهدا پرداخت و در طول زمان مسئولیت جبهه فرهنگی شهرستان را پذیرفت که منشاء خیر و برکتی مضاعف شد.
هم زمان با توجه به انجام تکلیف سیاسی و فرهنگی اقدام به ایجاد جبهه مردمی گام دوم انقلاب در شهرستان نمود که در این مسیر بدون گرایشات تند سیاسی توانست ارائه کننده مسیری مطمئن و متعادل و ارزشی باشد.
اکنون این یل بیشه شیران و رزمنده و جانباز قدیمی در حال طی نمودن دوران مبارزه با ویروس منحوس کرونا می باشد که به لطف الهی رو به بهبودی است و با دعای خیر دوستان شفای کامل می یابد.
به روی تخت بیمارستان هم نگاهش نافذ و با ابهت است. لبانش خندان و دلش پر از امید. چنان روحیه به اطرافیان می‌دهد مثال کوهی استوار و درختی سرسبز و تنومند.
الهی تنت از بیماری دور باد و همیشه سرحال و سرزنده باشی فرمانده.

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست
به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

انتهای پیام / ۱۳۷

 

کد خبر : 43301 ساعت خبر : ۱۱:۳۱ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=43301

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.