امام‌‌جمعه نجف‌آباد: صنایع را حمایت نمی‌کنند تا زمین بخورند

0

امام‌‌جمعه نجف‌آباد: صنایع را حمایت نمی‌کنند تا زمین بخورند

به گزارش نجف آبادنگار از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد ضمن تبریک سال نو و تسلیت وفات شهادت‌گونه بانوی صبر و استقامت حضرت زینب(س) اظهار داشت: امروز سالروز رحلت زینب کبری است، شیر زنی که عبادت او مثال‌زدنی است و بزرگ‌ترین نعمت خداوند که به انسان‌ها عطا کرده صبر است که این بانوی بزرگوار نمونه بارز اسوه صبر و استقامت بود.

امام‌جمعه نجف‌آباد افزود: اگر می‌خواهید به بالاترین درجات برسید خداوند را قبول داشته باشید؛ ظالمان هرجا و با هر روشی به جنگ حق بروند در اصل خودشان را به آتش می‌کشند.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که دشمنان ما از احمق‌ترین افراد هستند و چیزی که امروز جبهه حق به آن نیاز دارد قامت استوار همانند زینب کبری است.

حسناتی بیان داشت: اول سال است و بیایید باخدا قرار بگذاریم و رضایت او را ملاک کارهای خود قرار دهیم زیرا رضایت خدا رضایت اهل‌بیت است؛ بکوشیم در همه حال از کسب­ وکار و رفتار گرفته تا ازدواج یا هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم رضایت خداوند را معیار قرار دهیم و اگر باخدا باشیم خداوند هم در همه موارد یاور ما خواهد بود و جبهه‌های حق در تاریخ ماندگار خواهند شد.

امام جمعه نجف‌آباد گفت: در سال‌های گذشته سقوط ستم‌گران در منطقه را دیدیم و نمونه‌اش جنگ تحمیلی است که در آن با ایمان و خلوص نیت پیروز شدیم؛ مهم‌ترین دستاورد جنگ پرورش نسل جوان و کارآمد بود و شاگردی می‌کنیم اما حاضر نیستیم تا ابد شاگرد باشیم چون این ملت لایق استادی است و آفرین به جوانان این مرزوبوم که سرمایه‌شان را برای کار و رونق و تولید ملی آوردند.

وی با تولید خوب داشتن در کشور تصریح کرد: در کشور ما تولیدات خوبی می‌شود اما چهار نفر سودجو می‌آیند و برای منافع شخصی خود جنس نامرغوب و بی‌کیفیت را وارد می‌کنند و همین امر باعث می‌شود که بازار منطقه یا جهان را دست بدهیم.

حسانی مطرح کرد: تکلیف دولت در این مورد بسیار مهم است باید از تولیدکنندگان داخلی حمایت کند و مشکل بانک‌ها را مردانه پیگیری و حل کند و کارخانه‌ها و واگذاری‌های آن‌ها را به بخش خصوصی درست و اصولی رصد کند و گاهی صنعت را حمایت نمی‌کنند تا زمین بخورد که خدا نکند این‌ها عمدی باشد.

امام‌‌جمعه نجف‌آباد صنایع را حمایت نمی‌کنند تا زمین بخورند
امام‌‌جمعه نجف‌آباد صنایع را حمایت نمی‌کنند تا زمین بخورند

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.