خروج ۲۸ کامیون گل و لای از مدرسه ای در پلدختر

0

خروج ۲۸ کامیون گل و لای از مدرسه ای در پلدختر

 

به گزارش نجف آباد نگار مسئول یادمان شهدای شهرستان نجف آباد اصفهان، با اشاره به حادثه سیل در نوروز ۱۳۹۸ گفت: به محض اطلاع از سیل عظیم در مناطق گلستان، خوزستان و لرستان یادمان شهدای نجف آباد وظیفه خود دانست که جهت کمک رسانی به سیل زدگان اقدمات لازم را انجام دهد.

ابراهیم ولایتی از اعزام اکیپی ۲۵نفره با امکانات پاکسازی منازل از گل و لای به شهرستان پلدختر خبر دادند.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های صورت گرفته توسط اکیپ اعزامی به شهرستان پلدختر از اکیپ یادمان شهدای نجف آباد، برای کمک به مردم سیل زده پلدختر، تحت عنوان اردوی جهادی شهید حججی به این شهر اعزام شد خبر داد و بیان داشت: در تاریخ ۹۸/۱/۱۸ یک دبستان ۲ طبقه مزین به نام شهید کاظمی، که هیچ کس تمایلی به پاکسازی آن از گل و لای نداشت، توسط خادمان یادمان شهدای نجف آباد تحت عنوان اردوی جهادی شهید حججی پاکسازی گردید، که ۲۸ کامیون گل و لای از این دبستان خارج شد.

آقای ولایتی با اشاره به حضور پدر شهید مدافع حرم محسن حججی را در بین مردم پلدختر و اکیپ اعزامی، گفت: حضور پدر شهید محسن حججی در شهرستان پلدختر سبب افزایش روحیه مردم این شهرستان و نیروهای جهادی فعال در منطقه شد.

مدیر سابق بنیاد شهید تیران و کرون درمورد تامین هزینه های اکیپ فعال در منطقه پلدختر اینگونه گفت: تمام هزینه های مصرفی در این راه را مردم نجف آباد خالصانه در اختیار مجموعه یادمان شهدای نجف آباد قرار داده اند.

 

اعزام اکیپ دوم در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه

 

به گزارش خبرنگار نجف آباد نگار مسئول یادمان شهدای شهرستان نجف آباد با اشاره به زحمات شبانه روزی عزیزان اعزامی از طرف یادمان شهدا در طی سرکشی انجام شده، روند پاکسازی را مطلوب ارزیابی کرده و از اعزام اکیپ دوم در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۸ خبر دادند.

آقای ابراهیم ولایتی با اشاره به فعالیت موکب نجف شهرستان نجف آباد، بنام شهید والا مقام محسن حججی خاطرنشان کرد: با کمک خیرین و مردم شریف نجف آباد و خدام افتخاری موکب روزانه ۶۰۰۰ پرس غذای گرم طبخ و در منطقه خوزستان توزیع می شود.

گفتنی است، حضور سردار فضلی در منطقه شهرستان پلدختر و دیدار با نیروهای جهادی نیز صورت گرفت که افزایش روحیه جهادی و نشاط مردم پلدختر را به دنبال داشت.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.