بازارچه خیریه دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد + کلیپ

0

بازارچه خیریه دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد

 

به گزارش نجف آباد نگار از پورتال خبری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد در حین بازدید از این بازارچه گفت: جوانان باید روحیه حمایت از نیازمندان را در خود نهادینه کنند

دکتر امیررضا نقش با همراهی معاون و مدیران فرهنگی دانشجویی در بازدید از بازارچه خیریه کمک به کودکان سرطانی با بیان همت زیبای دانشجویان در برپایی این بازارچه برای پنجمین سال اظهار کرد: امیدوارم که این کار خیر شما مورد رضایت خداوند متعال قرار بگیرد این همت والا و این کار زیبایی که برای پنجمین سال تکرار شده نشان‌دهنده دغدغه شما دانشجویان و جوانان نسبت به جامعه و مشکلات موجود در جامعه است.

وی افزود: راه‌اندازی چنین بازارچه‌هایی توسط جوانان که با در نظر گرفتن درد جامعه قصد کمک و همیاری با نیازمندان را دارند و در فکر رفع نیاز همنوعان خودشان هستند و برای آن تلاش و انفاق می‌کنند بسیار ارزشمند است.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، با تأکید بر استمرار این اقدام خیرخواهانه با هدف حمایت از نیازمندان گفت: امیدوارم این روحیه ارزشمند را در همه طول عمر و در همه مراحل زندگی حفظ کرده و سعی کنید این روحیه در شما نهادینه شود.

دکترنقش با بیان حضور دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی در قرارگاه جهادی که به دستور دکتر طهرانچی در استان لرستان برقرار شد تصریح کرد: با توجه به عمق فاجعه در این مناطق اگر کمک‌ها و امدادهای مردمی نباشد دولت به تنهایی قادر به کمک‌رسانی به مردم این مناطق نخواهد بود.

 

فرهنگ و نوع نگرش ایرانیان

 

وی با بیان فرهنگ و نوع نگرش ایرانیان و سفارشات دین درباره انفاق و کمک در حل مسائل و مشکلات دیگران افزود: مسئله کمک به کودکان سرطانی نیز مسئله مهمی در کشور است که شما با نیتی پاک و خالص در زمینه کمک به آنها در حال تلاش هستید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اظهار کرد: با توجه به بحران کنونی سیل در کشور درآمد حاصل از این بازارچه علاوه بر کودکان سرطانی برای کمک به هموطنان سیل‌زده نیز صرف خواهد شد.

در این بازارچه انواع دست‌ساخت‌های دانشجوئی اعم از بافتنی، صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی، وسایل تزئینی، انواع غذاها و آش‌های محلی، پایش سلامت و بازی است در ۱۶ غرفه به معرض نمایش درآمد و غرفه‌ای نیز برای جمع‌آوری کمک‌ها برای سیل‌زدگان تعبیه شده که این غرفه‌ها همگی توسط دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی آماده‌شده و درآمد حاصل از فروش این محصولات به بیماران سرطانی و کمک به سیل‌زدگان استان لرستان اهدا می‌شود.

 

 

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.