برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

اولین جلسه ستاد بزرگداشت سردار شهید سلیمانی با نام " کلت الحسنیین" به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد برگزارشد.

0

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد، جلسه ستاد بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی به نام ” کلت الحسنیین ”
روز سه شنبه 7 دی ماه با حضورحجت الاسلام قربان پور مدیر مسئول گروه جهادی سردار شهید سلیمانی، حجت الاسلام صدیق مسئول بسیج طلاب نمایندگی ولی فقیه
در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان نجف آباد، محمد قانعی فر مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد و عبادالهی معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

در ابتدای این نشست محمد قانعی فر رئیس کانون های فرهنگی هنری مساجد نجف آباد هدف از برگزاری این نشست را پیگیری و برنامه ریزی در خصوص برگزاری همایش ” کلت الحسنیین ”
در شهرستان عنوان نمود و افزود: این همایش قرار است در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) وهمچنین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار شود
و در این همایش از گروه های جهادی شهید سلیمانی که در ایام کرونا و در راستای کمک به نیازمندان، کادردرمان و.. همکاری داشته اند قدردانی شود.

محمد قانعی فر با اشاره به اینکه هدف از شکل گیری گروه های جهادی خدمت به نیارمندان مناطق و محلات است افزود: نیروهای بسیجی و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد
همواره به صورت داوطلبانه در عرصه های مختلف فعالیت می نمایند.

انتهای پیام/139

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.