کشف بیش از ۱۰ هزار مواد محترقه غیر مجاز در نجف آباد

فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد از دستگیری عامل فروش مواد محترقه غیر مجاز و کشف ۱۰ هزار و ٣٣٤ عدد ترقه غیر مجاز از یک واحد صنفی در عملیات ماموران این فرماندهي خبر داد.

0

به گزارش نجف آباد نگار سرهنگ” میثم گوهري آراني” بیان کرد: با توجه به اینکه همه ساله در آستانه چهارشنبه آخر سال عده ای از افراد سودجو و فرصت طلب اقدام به تهیه و فروش مواد محترقه غیر مجاز و پرخطر کرده و با این کار باعث بروز صدماتي براي مردم به ویژه کودکان و نوجوانان مي شوند به همین منظور ماموران فرماندهي انتظامي شهرستان نجف آباد در ادامه طرح مقابله با تهیه کنندگان و فروشندگان این نوع مواد، مطلع شدند یک واحد صنفی در يکي از مناطق این شهرستان اقدام به فروش مواد محترقه غير مجاز و خطرناک می کند.

وی افزود: ماموران بلافاصله طي هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام و در بازرسی صورت گرفته ۱۰ هزار و ٣٢٤ عدد ترقه دست ساز را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز جرم است و با متخلفان برخورد قانوني مي شود گفت: در این رابطه فرد مذکور دستگیر و برای انجام اقدامات قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.