کلاهبرداری ۲۲۰ میلیونی با شگرد عضویت در کانال دوستیابی

یک متهم به جرم کلاهبرداری 220 میلیون ریالی با شگرد عضویت در کانال دوستیابی دستگیر شد.

0

به گزارش نجف آباد نگار از کانال خبرگزاری پلیس نجف آباد  فرمانده انتظامي شهرستان نجف آباد با اعلام این خبر بیان داشت : در پي شکايت يکی از شهروندان محترم مبني بر برداشت غير مجاز ‏۲۲۰ ميليون ريال وجه از حساب وي ، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پليس فتای این فرماندهی قرار گرفت.
وي افزود : در تحقيقات اوليه پليس مشخص شد که مالباخته در شبکه های اجتماعی با يک کانال دوست يابی آشنا و جهت عضويت در کانال فوق لينکی براي وی ارسال که پس از بازکردن لينک و وارد کردن اطلاعات حساب خود جهت واريز مبلغ دو هزار تومان حق عضویت ، متوجه برداشت غيرمجاز از حساب بانکي اش به مبلغ ۲۲۰ ميليون ريال می شود.
“سرهنگ ميثم گوهری آرانی” گفت : مأموران پس از انجام اقدامات هوشمندانه پليسی موفق شدند یک متهم را در این رابطه شناسايی و دستگير کنند.

کلاهبرداری ۲۲۰ میلیونی با شگرد عضویت در کانال دوستیابی

این مقام انتظامی در پايان با اشاره به این که متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد به کاربران فضای مجازی توصيه کرد: نرم‌افزارهای مورد نياز خود را از فروشگاه های معتبر دريافت کرده و از عضویت در کانال ها و شبکه های مجازی غیر مطمئن و بازکردن لينک‌های ناشناس که در شبکه‌های اجتماعی يا از طريق پيامک با هر عنوانی برای آنها ارسال می شود جداً خودداری کنند.

«فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد»
«معاونت فرهنگی و اجتماعی»

 

انتهای پیام / 137

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.