دیدار وزیر ارتباطات از غرفه شهرداری نجف آباد در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

دیدار وزیر ارتباطات از غرفه شهرداری نجف آباد در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

0

دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه شهرداری نجف آباد

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در غرفه شهرداری نجف آباد حضور یافت و از ظرفیت گردشگری این شهر دیدن کرد.

 

به گزارش نجف آباد نگار از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در غرفه شهرداری نجف آباد حضور یافت و از ظرفیت گردشگری این شهر دیدن کرد.
بر اساس این گزارش، زارع پور شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: هموطنان عزیز از جای جای ایران اسلامی از جمله اصفهان و شهر نجف آباد در نمایشگاه حضور یافتند و از ظرفیت های گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی خود را به نمایش گذاشتند؛ بر همین اساس توصیه می کنم همشهریان استان تهران و هموطنان از این نمایشگاه و غرفه نجف آباد بازدید نمایند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: حال و هوای خوبی در نمایشگاه حاکم است، اقوام و فرهنگ های مختلفی در نمایشگاه حضور یافتند و این نشان از ظرفیت خوبی است که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد. با وجود وحدت و همدلی شاهد این تنوع هستیم.
وی درباره سفر خود به شهر نجف آباد تصریح کرد: در سفر بعدی که به اصفهان خواهم داشت از شهر نجف آباد دیدن خواهم کرد.

دیدار وزیر ارتباطات از غرفه شهرداری نجف آباد
دیدار وزیر ارتباطات از غرفه شهرداری نجف آباد

انتهای پیام / 137

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.