مفسدان از پشت به این نظام و مردم خنجر زده‌اند و باید به اشد مجازات برسند

0

مفسدان از پشت به این نظام و مردم خنجر زده‌اند

به گزارش نجف آبادنا در خطبه‌های نماز جمعه حجت الاسلام مصطفی حسناتی با تأکید بر توجه جدی‌تر مسؤولان به رفع مشکلات گفت: در این شرایط هیچ‌یک از قوا نباید یک دقیقه استراحت داشته باشند و با دقت و جدیت در برابر مفسدان اقتصادی بایستند و مواردی که تخلف آنها قطعی شده را به سزای عملشان و اعدام برسانند که این مفسدان از پشت به این نظام و مردم خنجر زده‌اند و باید به اشد مجازات برسند.

امام جمعه نجف آباد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اقدامات آمریکا برای مذاکره و ملاقات با مقامات ایرانی اظهار کرد: ما باید سر چه چیزی با شما مذاکره کنیم آن‌ هم در شرایطی که این ملت به اوج عزت و قدرت خود در منطقه و جهان رسیده است و باید بدانند خواب‌هایشان هرگز تعبیر نخواهد شد.

وی درباره تجمعات چند روز اخیر در کشور نیز افزود: این ملت به مسؤولانشان اعتماد دارند و به این درجه از فهم رسیده‌اند که در این مقطع زمانی و تهدیدهای دشمنان که از کوچک‌ترین تحرک این ملت به نفع خود استفاده می‌کنند، وارد تجمعات نمی‌شوند.

امام‌جمعه نجف‌آباد ادامه داد: مشکلات اقتصادی کمر مردم را شکسته است ولی افرادی که در این تجمعات شرکت می‌کنند گوش و زبانشان به دست کسانی است که جز ذلت و نابودی این نظام هدف دیگری ندارند ولی دولتمردان بدانند عدم بیان اعتراض معنایش این نیست که مردم مشکل ندارند.

 

مفسدان از پشت به این نظام و مردم خنجر زده‌اند

وی در ادامه با تأکید بر توجه جدی‌تر مسؤولان به رفع مشکلات گفت: در این شرایط هیچ‌یک از قوا نباید یک دقیقه استراحت داشته باشند و با دقت و جدیت در برابر مفسدان اقتصادی بایستند و مواردی که تخلف آنها قطعی شده را به سزای عملشان و اعدام برسانند که این مفسدان از پشت به این نظام و مردم خنجر زده‌اند و باید به اشد مجازات برسند.

امام‌جمعه نجف‌آباد درباره تأکید رهبر معظم انقلاب بر اقتصادی مقاومتی به عنوان تنها راه حل مشکلات ادامه داد: دولت باید تیم اقتصادی‌اش را ترمیم کند که فریاد همه این است که این تیم اقتصادی نمی‌تواند مشکلات را برطرف کند و تکیه به دشمن هیچ‌چیز جز بدبختی برای ما نمی‌آورد تنها تکیه و اعتماد به جوانان و نخبگان راه‌حل مشکلات است.

وی درباره هدف اصلی دشمنان از جنگ اقتصادی گفت: کشور در شرایط سخت‌تر از دوران جنگ قرار دارد ولی وضعیت کشور عالی‌تر از دوران جنگ است و دشمن یک‌چیز مدنظر دارد که انقلاب، فرهنگ و فکر این ملت نباشد و عقب‌نشینی هر روز آنان به همین خاطر است و به دنبال تغییر رفتار ما هستند.

حسناتی در ادامه درباره مناسبت‌های هفته به‌خصوص روز خبرنگار بیان داشت: اسلام بر این حرفه تأکید کرده است کسانی که مکتب و ادیان را از دستبرد تحریفات با وقایع‌نگاری و حقایق نگاری دور نگاه می‌دارند و جایگاه این گروه در دوران جنگ فرهنگی بسیار جدی‌تر و مهم‌تر از گذشته است.

وی در ادامه بیان کرد: دشمنان این نظام نیز فهمیده‌اند که جنگ نظامی راهکار موفقی برای پیروزی آنان نیست چنان‌که امروز در منطقه حتی از مردم یمن با دست‌خالی نیز شکست‌خورده‌اند و سعودی‌ها و اماراتی‌ها از قدرت مردم یمن سردرگم شده‌اند.

انتهای پیام/ 137

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.