مسئولین کشور برای گرفتن بهانه ها از سیاسیون دنیا، بیش از یک سال صبوری کردند

0

خطیب نماز جمعه نجف آباد بیان کرد: مسئولین کشور ما برای اینکه همه بهانه ها را از تمامی سیاسیون دنیا بگیرند بیش از یک سال صبوری کردند، و ایران طبق بند های ۲۶ و ۳۶ قرارداد برجام می تواند به قرارداد عمل نکند.

حجت الاسلام حسناتی: مسئولین کشور برای گرفتن بهانه ها از سیاسیون دنیا، بیش از یک سال صبوری کردند

 

به گزارش نجف آباد نگار حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با بيان تزلزل اسرائیل در سال های اخیر تاکید کرد: عمده مسائل و مشکلاتی که برای منطقه ما به وجود آمده است مانند وهابیت، داعش و … به علت این است که اسرائیل دارد از بین می رود و به لطف خدا دارد ستون استکبار فرو می ریزد.

حجت الاسلام حسناتی با اشاره به حمله صهیونیست ها به غزه افزود: صهیونیست ها ۲ روز بیشتر دوام نیاوردند و آن ظالم مفسد نتانیاهو، مجبور به پذیرش آتش بس شد.

عهد و پيمان با مشركين

ايشان در ادامه با اشاره به بيانيه شورای عالی امنيت ملی ايران خطاب به کشور های عضو برجام تاکید کرد: قرآن و اسلام می گوید تا وقتی که مشرکین بر عهد و پیمان خود باقی هستند شما نیز بر عهد و پیمان خود باقی باشید ولی وقتی که آن ها عهد و پیمان را شکستند شما نیز می توانید عهد و پیمان را بشکنید.

خطیب نماز جمعه نجف آباد با اشاره به اینکه مسئولین کشور ما برای اینکه همه بهانه ها را از تمامی سیاسیون دنیا بگیرند بیش از یک سال صبوری کردند، گفت: طرف آمریکایی از قرار داد بیرون رفت، اروپایی ها در اجرای قرار داد همکاری نمی کنند و ایران طبق بند های ۲۶ و ۳۶ قرارداد برجام که می گوید اگر طرف مقابل به تعهدات خود پایبند نبود شما هم می توانید به قرار دادعمل نکنید، می تواند به قرارداد عمل نکند.

امام جمعه نجف آباد در ادامه گفت: مسئولین ما ۶۰ روز به طرف های اروپایی وقت دادند که اگر به قرار داد عمل نشد ما هم تولیدات هسته ای خود را افزایش داده و صادرات آن را متوقف می کنیم.

ایشان در ادامه با اشاره به راهپیمایی مردم سراسر ایران بعد از نماز جمعه گفت: مردم امروز با حضور در راهپیمایی بعد از نماز جمعه به مسئولین اعلام می کنند ما در راستای منافع و مصالح کشور با شما هستیم.

حاج آقا حسناتی
حاج آقا حسناتی

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 5423 ساعت خبر : ۲:۴۷ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=5423

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 6 =