بازدید از چهار گذر فرهنگ و هنر شهرستان نجف آباد اجرا شد

0

روز چهار شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی اصفهان، از چهار طرح گذر فرهنگی و هنری نجف آباد بازدید کرد.

 

بازدید از چهار گذر فرهنگ و هنر شهرستان نجف آباد اجرا شد

 

به گزارش نجف آباد نگار از پورتال خبری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد، اصغر مختاری معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به همراه رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی از چهار طرح گذر فرهنگ و هنر در شهرستان نجف آباد بازدید کرد .

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه شهرستان نجف آباد از جمله شهرستانهای با پتانسیل بالای فرهنگی هنری و دارای چهره های فرهنگی هنری و علمی فاخر است گفت : هدف از اجرای طرح گذر فرهنگی رونق بخشی به کسب و کار فعالین و حفظ و اعتلای حوزه فرهنگ و هنر شهرستان است .

اصغر مختاری افزود: طرج ایجاد گذر فرهنگ و هنر از جمله طرح های جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در راستای ایجاد ، رونق و تقویت کسب و کار فرهنگی و حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، شهرداری ها و اصحاب فرهنگ و هنر در سطح کشور در حال اجرا می باشد.

در این بازدیدها که تنی چند از مسئولین شهرداری نجف آباد ، شهرداران دهق و علویجه و مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان نیز حضور داشتند موارد و مقدمات اجرای این طرح ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

بازدید از مجموعه باغ بیشه، ارگ شیخ بهایی، روستای تاریخی دماب و شهر های دهق و علویجه از جمله مواردی بود که جهت پیاده سازی گذر فرهنگ و هنر شهرستان مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است پبش از این دیدارها، معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در بنیاد دکتر محمد صالحی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های بنیاد قرار گرفت.

بنیاد دکتر محمود صالحی در دو طبقه و دارای سالن جلسات ٨٠ نفره، کتابخانه، کلاس های هنری و آموزشی، انجمن های ادبی و نمایشگاه میراث فرهنگی می باشد.

این مجموعه به همت و سرمایه شخصی دکتر محمود صالحی در شهر یزدانشهر ساخته شده است و هر روز در بخش های فرهنگی و هنری میزبان علاقه مندان این حوزه می باشد.

بازدید از چهار گذر فرهنگ و هنر شهرستان نجف آباد اجرا شد
بازدید از چهار گذر فرهنگ و هنر شهرستان نجف آباد اجرا شد

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.