محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته کشوری در نجف آباد برگزار می گردد

حجت الاسلام قاسمی در خصوص ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته کشوری جناب آقای نظری، به مناسبت سوم خرداد عصر روز پنج شنبه در یادمان شهدای نجف آباد برگزار می گردد.

0

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد مطرح کرد:

محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته کشوری در نجف آباد برگزار می گردد

 

به گزارش نجف آباد نگار مدير اداره تبليغات اسلامي شهرستان نجف آباد صبح امروز طي گفت و گويي در محل دفتر تبلیغات اسلامی نجف آباد گفت: علاوه بر حضور بیش از ۲۰۰ نفر از ائمه جماعات ثابت شهرستان نجف آباد ۹۳ نفر از طلاب و روحانیون حکم تبلیغی از اداره تبلیغات اصفهان و قم دریافت کرده اند.

حجت الاسلام یزدان بخش قاسمی با اشاره به فعالیت های تبلیغی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد در ایام نورانی ماه مبارک رمضان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از ۹۳ مبلغ و مبلغه از دفتر تبلیغات اسلامی قم و اصفهان اعزام شدند، که این مبلغین عمدتا در کمپ های ترک اعتیاد، زندان، مراکز جمعیتی، پارک ها و یادمان شهدای شهرستان نجف آباد جهت اقامه نماز، سخنرانی، گفتمان های دینی، مشاوره و پرسش و پاسخ مشغول به فعالیت تبلیغی می باشند.

ایشان با بیان برگزاری محافل جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان ویژه بانوان که در منازل تشکیل می شود، افزود: خواهران مبلغه با حضور در این محافل به بیان نکات تفسیری، احکام و … می پردازند.

محفل انس با قرآن در نجف آباد.
محفل انس با قرآن در نجف آباد.

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام قاسمی در خصوص ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: محفل انس با قرآن با حضور قاری برجسته کشوری جناب آقای نظری، به مناسبت سوم خرداد و ایام آزاد سازی خرمشهر در محل یادمان شهدای نجف آباد با همکاری ادارات فرهنگی شهرستان از قبیل اداره ارشاد، ناحیه مقاومت بسیج، موسسه ثامن الائمه و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نجف آباد برگزار عصر روز پنج شنبه می گردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای ادارات تبلیغات اسلامی به عنوان یک مجموعه فرهنگی تبین منویات مقام معظم رهبری است، گفت: از جمله مهم ترین بیانات رهبری دراین عصر، بحث بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران است که به عنوان رساله عملیه اجتماعی و سیاسی مقام معظم رهبری می توان قلمداد کرد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی نجف آباد افزود: یکی از وظایف سازمان تبلیغات قرار دادن محتوای لازم جهت تبین بیانیه در اختیار مبلغین است که محتواهای تبلیغی شامل فایل های پاورپوینت و پی دی اف با رویکرد تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، نکات قرآنی این بیانیه و مواردی که نیاز مبلغین می باشد، در اختیار مبلغین قرار می گیرد.

ایشان در خصوص روش ارسال محتواها برای مبلغین گفت: این محتواها در کانال دفتر تبلیغات در پیام رسان داخلی ایتا بار گزاری می شود و مبلغین با عضویت در این کانال از محتواها استفاده می کنند.

بیانیه گام دوم انقلاب

حجت الاسلام یزدان بخش قاسمی در خصوص عصاره بیانیه گام دوم انقلاب گفت: عصاره این بیانیه می توان گفت: “خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی که با روحیه انقلابی و امید به آینده، که انشا الله به دست جوانان محقق می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: امیدواریم مبلغان باتبیین این بیانیه بتوانند رسالت خود را در این زمینه انجام دهند.
حجت الاسلام قاسمی با اشاره به فرصت های موجود در ماه مبارک رمضان بیان کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای برقراری ارتباط بین عبد و معبود است، و انشا الله همه مومنین و مومنات در این ماه همدیگر را مشمول دعای خیر قرار دهند.
انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 5480 ساعت خبر : ۱۱:۵۴ ق٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://njfn.ir//?p=5480

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 5 =