پرسمان مسائل سیاسی روز با حضور آقای دکتر فاضل برگزار شد

سلسله نشست های پرسمان با حضور جناب آقای دکتر فاضل در رابطه با مسائل سیاسی روز در حوزه علمیه الحجه (عج) نجف آباد برگزار شد.

0

پرسمان مسائل سیاسی روز با حضور آقای دکتر فاضل برگزار شد

 

به گزارش نجف آباد نگار به دنبال سلسله نشست های پرسمان، جلسه مورخ ۹۸/۳/۸مطابق ۲۳رمضان با موضوع بررسی مسائل سیاسی روز با حضور جناب آقای فاضل در حوزه علمیه الحجه (عج) نجف آباد با همکاری گروه جهادی تبلیغی علمدار و دفترتبلیغات استان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای فاضل درباره فتنه ۸۸ گفت: فتنه ۸۸ یک پروژه بیست ساله بود. ایشان همچنین درباره موضوعاتی مثل علت دشمنی ابر قدرت ها با ایران و اینکه ایران به سمت دولت سازی می رود نکاتی را یاد آور شد.

فاضل با اشاره به دشمنی ۴ساله ابر قدرت ها با انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران در محاسبات دشمنان نبود و فکرش را نمی کردند در ایران انقلابی رخ دهد که منافع آنها را در منطقه به خطر بیاندازد و علت دشمنی های آنها از ابتدا همین بود.

ایشان در ادامه افزود: دشمنان میخواستند این انقلاب را در نطفه خفه کنند لذا از همان ابتدای پیروزی انقلاب برای برچینی انقلاب اقدام کردند ولی امام (ره) با این حال که کشور دچار بحران های شدیدی به ویژه درگیری با منافقین در خیابانهای ایران، مرحله تبدیل انقلاب به نظام را در فاصله پیروزی انقلاب تا قبل از شروع جنگ با عراق انجام داد.

پرسمان مسائل سیاسی روز با حضور آقای دکتر فاضل
پرسمان مسائل سیاسی روز با حضور آقای دکتر فاضل

فتنه ی ۸۸ یک پروژه ی بیست ساله بود

کارشناس جلسه در ادامه گفت: فتنه ی ۸۸ یک پروژه ی بیست ساله بود که اگر رهبری نبود کار انقلاب و نظام تمام بود ایشان در جواب این سوال که چهل سال است مرگ بر اسرائیل می گوییم چه اتفاقی افتاد، گفت: چهل سال قبل جایگاه اسرائیل کجا بود و جایگاه ایران کجا؛ اسرائیل در ایران سفارت خانه داشت ولی امروز کار به جایی رسیده که در قضیه ی شلیک موشک های سپاه؛ نتانیاهو شبانه پیش رئیس جمهور روسیه می رود و می گوید به ایران پیغام دهید “ما با شما جنگ نداریم”.

ایران امروز در این جایگاه بلندی ایستاده و رژیم صهیونیستی به قدری منزوی است که اخیرا بر روی دیوار های شش متری شهرک هایش سیم خاردار کشیده است.
ایشان در ادامه اشاره کرد:امروز ما کشوری هستیم که بدهی نداریم، در صورتیکه کشور هایی مثل امریکا، فرانسه، ترکیه و… میلیارد ها دلار بدهی ارزی دارند.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.