امام‌ جمعه نجف‌آباد: دشمن از ما می‌خواهد که استقامت نکنیم

حجت الاسلام حسناتی: ما جنگ‌افروز نیستیم، بازدارنده از جنگ هستیم، باید در همه زمینه‌ها قوی باشیم تا دشمن از ما بترسد.

0

امام‌ جمعه نجف‌آباد: دشمن از ما می‌خواهد که استقامت نکنیم

به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد اظهار کرد: سعی کنیم کار خوب و مستمر را در زندگی داشته باشیم ولو کم، در بعضی روایات داریم کار خوب را باید حداقل یک سال انجام دهیم، اگر در میدان جهاد اکبر خوب مقاومت کردیم به‌ راحتی به اهداف والا خواهیم رسید.

امام‌ جمعه نجف‌آباد افزود: دشمن از ما می‌خواهد که استقامت نکنیم، حتی خیلی‌ها از روی کج‌فهمی و سستی بر این فکر دشمن و غربی‌ها دامن می‌زنند، نمی‌دانند آن‌کسی که استقامت می‌کند جلوی جنگ و زورگویی را می‌گیرد نه آن‌که ضعیف است و تسلیم زورگویی می‌شود.

ما جنگ‌افروز نیستیم

حسناتی تصریح کرد: ما جنگ‌افروز نیستیم، بازدارنده از جنگ هستیم، باید در همه زمینه‌ها قوی باشیم تا دشمن از ما بترسد، ترامپ بی‌مخ و دروغ‌گو که خود غربی‌ها بررسی کردند و گفتند او در یک سال ۱۱هزار دروغ گفته است، چگونه می‌خواهد با ما مذاکره کند، این‌هایی که به دنبال قدرت‌طلبی و شهوت‌رانی هستند می‌خواهند با ما مذاکره کنند و برای آن ۱۲ شرط می‌گذارند، ما اگر قبول کنیم یعنی ذلت و بدبختی را پذیرفته‌ایم.

وی در ادامه گفت: ما دنبال دردسر نیستیم و حرفمان این است اما آنجایی که می‌خواهند زور بگویند اسلام می‌گوید جلوی آن‌ها مقاومت کنیم، هر روز یکی را می‌فرستند برای مذاکره، این نشان‌دهنده پایین آمدن قدرت آن‌هاست، یک روز نماینده‌ای از آلمان و یک روز نخست‌وزیر ژاپن را می‌فرستند، اما ما با این آدم مذاکره نمی‌کنیم و شاخ‌های این قلدران غربی را می‌شکنیم.

امام‌ جمعه نجف‌آباد در پایان بیان کرد: ما مردانگی را قدر می‌دانیم و نامردی‌ها را سرکوب می‌کنیم، به لطف خدا تاکنون هم موفق بودیم چون ما دین‌داری می‌کنیم، این‌ها امتحان الهی است و بیش از آن‌چه فکر می‌کردیم خدا به ما لطف عطا کرده است.

امام‌ جمعه نجف‌آباد دشمن از ما می‌خواهد که استقامت نکنیم
امام‌ جمعه نجف‌آباد دشمن از ما می‌خواهد که استقامت نکنیم

انتهای پیام/ ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.