ظرفیت های شهرستان نجف آباد بیشتر بازتاب داده شود

امام جمعه نجف آباد در دیدار با مدیرکل صداو سیمای استان اصفهان مطرح کرد: ظرفیت های شهرستان نجف آباد، بیشتر از قبل مورد توجه صدا و سیما استان اصفهان قرار گرفته و بازتاب رسانه ای داشته باشد.

0

ظرفیت های شهرستان نجف آباد بیشتر بازتاب داده شود

به گزارش نجف آباد نگار جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی هنری نجف آباد با حضور امام جمعه نجف آباد حجت الاسلام مصطفی حسناتی، مدیر کل صدا و سيمای مرکز اصفهان بهرام عبدالحسینی صبح امروز در دفتر امام جمعه نجف آباد برگزار گردید.

در این دیدار امام جمعه نجف آباد با اشاره به آیه ۳۲ سوره مبارکه مائده بیان کرد: از جمله رسالت های صدا و سیما می توان به هدایتگری، رشد و تعالی جامعه اشاره کرد. امام خمینی (ره) در مورد صدا و سیما گفته است: صدا و سیما دانشگاه است.

حجت الاسلام حسناتی در مورد پوشش برنامه های نجف آباد توسط صدا و سیما اظهار نمود: تولید برنامه های جدید در رابطه با نجف آباد، راه اندازی رادیو نجف آباد، تقویت اخباری که از نجف آباد بازتاب داده می شود و استفاده از ظرفیت یادمان شهدای نجف آباد از جمله نیازهای شهرستان نجف آباد است.

ایشان با اشاره به سابقه نجف آباد در علم و ایثار بیان کرد: ظرفیت های شهرستان نجف آباد مانند کشاورزی، صنایع، ورزشکاران، مدال آوران و … بیشتر از قبل مورد توجه صدا و سیما استان اصفهان قرار گرفته و بازتاب رسانه ای داشته باشد.

کارگروه تخصصی فرهنگی هنری نجف آباد
کارگروه تخصصی فرهنگی هنری نجف آباد

به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی هنری نجف آباد در فرمانداری نجف آباد مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان اشاره به جنگ رسانه ای دشمن گفت: از ۱۷ هزار شبکه ماهواره ای، ۲۳۰ شبکه فارسی زبان علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت دارند و دشمنان هویت و فرهنگ جامعه را هدف قرار داده اند و با این وجود نیازی به جنگ نظامی ندارند .

بهرام عبدالحسینی یکی از راه های مقابله با جنگ رسانه را بالا بردن سواد رسانه ای دانست و گفت: باید تعامل بیشتری بین صدا وسیما و دستگاه های اجرایی برقرار تا باعث شناخته شدن بیشتر هر شهرستان شود .

وی با اشاره به اینکه امروز عمده ترین جنگ، جنگ رسانه هاست گفت: این سفر سومین سفر شهرستانی مجموعه مدیران صدا و سیمای مرکز اصفهان است تا نقاط قوت و ضعف شهرستان را بررسی کرده تا با برنامه ریزی لازم و هویت دادن و فرهنگ سازی در این جنگ پیروز شویم .

مجتبی راعی فرماندار نجف آباد هم با اشاره به پتانسیل های بالقوه و نقاط قوت شهرستان گفت: در این شهرستان بیش از دو هزار واحد صنعتی و ۲۰ هزار واحد صنفی فعالیت دارد و در بخش کشاورزی نیز بیش از ۷۰درصد بادام تولید شده آن به کشورهای عربی و هندوستان صادر می شود.

ظرفیت های شهرستان نجف آباد بیشتر بازتاب داده شود
ظرفیت های شهرستان نجف آباد بیشتر بازتاب داده شود

انتهای پیام / ۱۳۷

کد خبر : 5789 ساعت خبر : ۵:۱۹ ب٫ظ

لینک کوتاه مطلب : https://najafabadnegar.ir/?p=5789

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.