لشگر ۸ نجف اشرف میزبان شهید گمنام + تصاویر

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گمنام صبح امروز در صبحگاه لشگر 8 نجف اشرف با حضور مادران شهدا، مسئولان و مردم برگزار گردید.

0

لشگر ۸ نجف اشرف میزبان شهید گمنام شد

به گزارش نجف آباد نگار در حاشیه این مراسم مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشگر ۸ نجف اشرف، حجت الاسلام طالب پور با اشاره چشم انتظاری رزمندگان لشگر ۸ نجف اشرف برای میزبانی از شهدا بیان کرد: امروز رزمندگان لشگر ۸ نجف اشرف پس از سال ها چشم انتظاری این توفیق را پیدا کردند که پیکر یک شهید گمنام را در صبحگاه لشگر دفن کنند. آرزوی همه ما بود که پیکر شهیدی در کنار خود داشته باشته باشیم و مانوس با آن باشیم. بحمد الله امروز شاهد این بودیم که با حضور مردم این اتفاق افتاد و پادگان لشگر ۸ نجف اشرف میزبان یک شهید گمنام شد.

وی با بیان اینکه این پادگان سال ها محل آموزش و سازماندهی نیروها برای اعزام به جبهه های نبرد بوده است، مطرح کرد: بسیاری از شهدا دوران دفاع مقدس در این پادگان تربیت شدند، و تعداد زیادی از شهدای مدافع حرم در این پادگان رشد و نمو داشته به سوریه و عراق اعزام شده و به شهادت رسیدند. انشا الله بتوانیم رهرو راه این شهیدان باشیم، قطعا عزت و عزمتی که امروز داریم مدیون این شهدا هستیم.

حضور مادران ۱۱ شهید گمنام

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشگر ۸ نجف اشرف در ادامه افزود: تشییع و خاکسپاری پیکر شهید گمنام با حضور مادران ۱۱ شهید گمنام شهرستان نجف آباد و مادر شهید سعادت حاج علی عسگری برگزار شد.
حجت الاسلام طالب پور بیان کرد: رزمندگان لشگر ۸ نجف اشرف به این شهدا قول دادند که این شهید احساس گمنامی نکند و مرتب با این شهید گمنام مانوس باشند و تجدید عهد و میثاق با این شهید داشته باشند.

ایشان در پایان گفت: انشاءالله در ادامه دادن راه شهیدان موفق باشیم و بتوانیم راه این شهیدان را همانگونه که مقام معظم رهبری ترسیم می کند به خوبی دنبال کنیم، با انس با این شهید آمادگی های خود را برای دفاع بیشتر از نظام و انقلاب افزایش دهیم و انشا الله ما هم بتوانیم در این مسیر ثابت قدم بمانیم و عاقبتمان ختم بخیر شود.

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.