آغاز رقابت بيش از ۵۰۰ نخبه قرآنی در دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان از برگزاری مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف خبر داد.

0

آغاز رقابت بيش از ۵۰۰ نخبه قرانی در دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

به گزارش نجف آباد نگار، مدیرکل اوقاف و امور خیریه اصفهان از برگزاری مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف ویژه بزرگسالان (بالای ۱۶ سال) در دو بخش آقایان و بانوان امروز صبح ساعت ۹خبر داد.

حجت الاسلام صادقي گفت: این مسابقات در دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد با رقابت بيش از ۵۰۰ منتخب قراني براي ورود به مرحله كشوري آغاز به كار كرد .
وی افزود: مسابقات در سال جاری با برنامه ریزی های صورت گرفته با تقسیم بندی شهرستان ها به گروه الف نائین ،فلاورجان، برخوار، شهرضا، اردستان، بادرود، تیران و کرون، جلگه و جرقویه، کوهپایه، بن رود، نطنز، فریدن، لنجان، مبارکه، گلپایگان، خوانسار، شاهین شهر، نجف آباد در بخش بانوان و آقایان با جمعیتی بالغ بر ۳۳۰نفر در حال برگزاري می باشد.

گروه ب خمینی شهر، اصفهان ناحیه ۱ و ناحیه ۲، آران و بیدگل، کاشان و خمینی شهر در بخش خواهران و برادران با جمعیتی بالغ بر ۲۱۷ نفر كه در روز پنجشنبه ۱۳ تيرماه جاري برگزار می گردد.

صادقی به تشریح جزئیات مسابقات در بخش خواهران و برادران پرداخت و گفت: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۵ جزء، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل قران کریم و اذان و دعا خوانی برگزار خواهد شد و در آن ۵۲۳ نفر از منتخبین قرانی از شهرستان های استان اصفهان در حال رقابت هستند.

مدير كل اوقاف و امور خيريه اصفهان در ادامه افزود مر اسم اختتاميه روز پنجشنبه ۱۳ تيرماه ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اجتماعات با معرفي برگزيدگان منتخب در مرحله استاني به كار خود پايان مي دهد.

آغاز رقابت بيش از 500 نخبه قرآنی در دانشگاه آزاد واحد نجف آباد
آغاز رقابت بيش از ۵۰۰ نخبه قرآنی در دانشگاه آزاد واحد نجف آباد

انتهای پیام / ۱۳۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.