شکایت یک نماینده از «محمود صادقی»

0

شکایت یک نماینده از «محمود صادقی»

به گزارش قم نیوز ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای‌اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اظهارات اخیر محمود صادقی نماینده مردم تهران درباره قضات گفت: اظهارات وی توهین به قضات و نشر اکاذیب بود.

وی افزود: بنده به عنوان یک قاضی به نمایندگی از آنها و در جهت حمایت از جامعه قضات از وی به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرده و روز (یکشنبه 14‌مرداد) شکایت خود را به صورت کتبی به این هیئت ارائه دادم.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس تصریح کرد: از دستگاه قضایی انتظار دارم که به توهین‌ها و اتهامات وی نسبت به قضات رسیدگی کرده و از حق قضات دفاع کند.

محمود صادقی نماینده تهران (یکشنبه 14 مرداد) در صحن علنی پارلمان در جریان سوال از وزیر اقتصاد، گفت: همه داد می‌زنیم که چرا قوه قضائیه با متخلفین برخورد نمی‌کند؛ آیا قاضی‌ که مال مردم را به خورد او می‌دهند، می‌تواند با فساد مبارزه کند؟ برای قضات و قوه قضائیه احترام قائل هستم اما چرا موازین شرعی رعایت نمی‌شود.

اظهارات محمود صادقی که با اعتراض تعدادی از نمایندگان مواجه شد، برای لحظاتی باعث قطع نطق وی شد و مسعود پزشکیان- نایب‌رئیس مجلس- خطاب به صادقی گفت: شما می‌توانید سؤال بپرسید امّا نسبت دادن این حرف‌ها به کل قضات، درست نیست.

انتهای‌پیام/ 137

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.